info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

BI a Analytika

Enehano SolutionsBI a Analytika

BI a Analytika

I vám se už stalo, že jste v datech nenašli odpověď na svou otázku? Celkový objem dat celosvětově roste a tak je celkem běžné, že v záplavě dat a nepropojených systémů prostě nenajdete odpovědi, které hledáte.

 

Cílem BI a analytiky je dodat správná data, ve správný čas a správné osobě. Zda se jedná o zákaznický report, ve kterém chce oblastní manager zjistit největší otevřené obchodní příležitosti v aktuálním fiskálním období nebo finanční report zobrazující historické tržby a predikci nejbližších měsíců, Enehano je rozhodně partner, na kterého se můžete obrátit!

 

Rádi vám pomůže s návrhem a implementací celého řešení. Máme zkušenosti s BI a analytikou z řady projektů – od návrhu a vytvoření zákaznického datového skladu, až po design jednotlivých reportů a dashboardů. Pokud i vy chcete posunout vaší firmu na vyšší úroveň, neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci!

Vneseme pořádek do vašich dat

Poznávejte svá data s IBM Cognos Analytics

Vaše data pod kontrolou

Jak vám můžeme pomoci?

Uchopte digitální technologie a propojte se s vašimi zákazníky na zcela nové (lepší) úrovni.

Automatizace obchodních aktivit s cílem zvýšit efektivitu a zisk vaší společnosti, snížit náklady nebo usnadnit život vašich obchodníků.

Obohaťte a zoptimalizujte výsledky segmentace Vašeho cílového publika díky prediktivnímu modelování v procesu kampaně.

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence, machine learning (strojové učení) nebo IoT. V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme v našem portfoliu řešení.

Naši konzultanti pracují s know-how z řady projektů pro největší české společnosti. Zároveň každý konzultant v sobě spojuje business a IT znalosti.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naši odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.