Enehano expanduje do Švédska

April 28, 2020
April 27, 2020
|
|
2
Minutes

Dlouho chystaná a rozmýšlená expanze se stala skutečností. Nebáli jsme se jít do vzdáleného trhu a není to pro Enehano poprvé. Této akci předcházeli měsíce plánování, analýz, zvažování rizik. Každý, kdo podstupuje rozhodovací proces, ví, kolik faktorů je zapotřebí vzít v úvahu.

Po detailní analýze jsme vybrali Švédsko. Jedná se o zemi, kde je digitální transformace již dlouho dobu běžnou součástí ekonomiky a strategie firem. Po zkušenostech z Německa i USA jsme se přesvědčili, že jsme na tento krok více než připravení.

„Enehano Solutions dlouhodobě pomáhá firmám s automatizací marketingu, řízením obchodní sítě, zefektivňováním zákaznického servisu a omni-channel experience zákazníků pomocí platformy Salesforce. Jako Salesforce Gold partner věříme, že se nám podaří uspět i na velmi konkurenčním švédském trhu.“, uvedl Jiří Mach, CEO Enehano Solutions

Pro podporu rozvoje obchodu ve Švédsku chystáme několik webinářů.

Témata směřujeme například na:

  • Pardot jako užitečný marketingový nástroj v B2B obchodu a marketingu.
  • Dále na Salesforce Marketing Cloud, kde chceme ukázat možnosti propojení on-premise a digitálních komunikačních kanálů – především v prostředí velkých enterprise zákazníků.
  • Rozhodně chceme představit několik referencí od našich zákazníků na vlajkovou loď Salesforce – Sales a Service Cloud pro řízení obchodní sítě a kontaktního centra.
  • A protože Salesforce je i platforma pro digitalizaci procesů, ukážeme, jak lze přímo v Salesforce řídit celou firmu a všechny její procesy.
 Chceme představit možnosti, které Salesforce poskytuje pro firmy každé velikosti.

Webináře budou obohaceny o reálné zkušenosti, ať už příkladů našich zákazníků nebo z našich interních projektů.

Ale samozřejmě je také velmi důležité mít i lokální pobočku a být co nejblíže našim zákazníkům. I proto jsme se rozhodli založit pobočku ve městě Malmö, které je třetím největším městem Švédska.

„Kromě obchodního zastoupení je cílem naší expanze ve Švédsku získat i lokální odborníky na digitální transformaci, cloudová řešení a automatizaci businessu. A obdobně jako u našich projektů v Německu nebo USA bychom rádi využili sdílení znalostí a přístupů z různých trhů na řešení aktuálních problémů našich zákazníků. Švédská pobočka naopak může využít tým Salesforce vývojářů a architektů se zkušenostmi s integracemi, datovou transformací a bezpečností dat v Salesforce u řady velkých finančních institucí.“, dodává Jiří Mach, CEO Enehano Solutions.

Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na tuto zkušenost...

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nejnovější článek