Enehano se stalo implementačním partnerem pro Interaction Studio

March 19, 2021
March 18, 2021
|
Jiří Mach, CEO
|
2
Minutes

Začátkem roku 2021 se Enehano Solutions stalo oficiálně schváleným implementačním partnerem pro Salesfroce Interaction Studio. V týmu máme 3 specialisty, kteří umí tento nástroj plně využít a vědí, jak v reálném čase jednoduše personalizovat marketingové nabídky napříč různými kanály.

Z pohledu businessu se jedná o oblast, se kterou mají členové Enehano týmu bohaté zkušenosti.

"Z pohledu technologie bylo potřeba poznat nástroj jako takový a toho jsme dosáhli v rámci Salesforce enablement programu, kde si Enehano tým prošel celým pomyslným kolečkem implementace — od první schůzky s klientem, přes analýzu a návrh solution architektury až po intenzivní implementaci celé platformy",

říká Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehana.

V rámci implementace jsme řešili problémy jako např. administrace Interaction Studia, mapování a personalizace webu, datová integrace, segmentace, využití prediktivních algoritmů, reporting a řadu dalších.

Zdroj: https://www.salesforce.com/eu/products/marketing-cloud/customer-interaction/

Zástupci Salesforce na to celé dohlíželi a po úspěšném absolvování nás oficiálně zařadili mezi první hrstku partnerů, kteří můžou implementovat Interaction Studio bez účasti Salesforce týmu. Klienti se tak se svými problémy mohou obrátit přímo na Enehano a my jim rádi poradíme.

Více o konkrétních funkcionalitách nebo náročnosti implementace Interaction Studia do stávajícího prostředí se můžete dočíst v rozhovoru se Salesforce Marketing Automation Leadem, Jakubem Lysáčkem.

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nejnovější článek