Saascend

Case Study
4+ Klientů
těží z komplexních vývojových řešení
Probíhající a konstantní
podpora přináší celkovou spokojenost zákazníka
Vzájemně prospěšné
partnerství přináší doplňková řešení

Výzva

Jak jsme se vypořádali s výzvou
  1. Implementace a úplná integrace obchodních procesů do platformy Salesforce
  2. Odhad a návrh řešení zákaznických situací (integrace API, vývoj Apex, atd.)
  3. Pokračování s řešeními vybranými zákazníkem a navázání na standardní spolupráci

Všechna naše práce je připravena také s probíhající a stálou podporou klienta pro každou další příležitost.

Řešení

Případ v detailech

Mezi klienty, kteří nyní profitují z analýzy na míru a vývoje APEX, patří:

Byly provedeny komplexní CRM řešení, počínaje od začátku obchodní analýzou a datovým modelováním a končící konečnou implementací vývojového i administrativního POV.


Rory O'Brien
COO, SaaScend

„SaaScend partneří s Enehanem. Jejich vývojáři jsou prvotřídní, důkladní a rozumí potřebám našich klientů. Kdykoli naši klienti potřebují konkrétní integraci Apex nebo API třetích stran, poskytujeme jim Enehano s našimi kritérii a oni již prokáží své kouzlo. Když mají naši klienti, kteří potřebují marketingovou automatizaci nebo cokoli, co souvisí s Pardotem, Enehano jim hned ukáže danou cestu. Je to skvělé a vzájemné partnerství, ve kterém máme v úmyslu pokračovat i nadále! “

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Case studies

Úspěšné případové studie
Zonky

Zonky.cz je česká služba typu peer-to-peer, která poskytuje online půjčky mezi lidmi. Společnost, která měla svůj CRM systém založený na platformě Salesforce, hledala partnera, který by pomohl řídit rozvoj kombinací vlastních zkušeností s dalšími nástroji Salesforce.

Přečíst Case Study
Kiwi

Kiwi.com je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností na světě a jejím úkolem je revoluce v cestovním ruchu. Díky unikátní technologii Virtual Interlining je Kiwi.com schopna získat cestovatele z jakéhokoli místa A do kteréhokoli bodu B na světě za nejlepší možnou cenu.

Přečíst Case Study
ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby životního i neživotního pojištění občanům a živnostníkům, stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. V roce 2018 se management ČSOB Pojišťovny rozhodl významně posílit výkon své prodejní sítě a nabídnout zprostředkovatelům moderní nástroj Salesforce a jeho funkce.

Přečíst Case Study