Saascend

Case Study
4+ Klientů
těží z komplexních vývojových řešení
Probíhající a konstantní
podpora přináší celkovou spokojenost zákazníka
Vzájemně prospěšné
partnerství přináší doplňková řešení

Výzva

Jak jsme se vypořádali s výzvou
  1. Implementace a úplná integrace obchodních procesů do platformy Salesforce
  2. Odhad a návrh řešení zákaznických situací (integrace API, vývoj Apex, atd.)
  3. Pokračování s řešeními vybranými zákazníkem a navázání na standardní spolupráci

Všechna naše práce je připravena také s probíhající a stálou podporou klienta pro každou další příležitost.

Řešení

Případ v detailech

Mezi klienty, kteří nyní profitují z analýzy na míru a vývoje APEX, patří:

Byly provedeny komplexní CRM řešení, počínaje od začátku obchodní analýzou a datovým modelováním a končící konečnou implementací vývojového i administrativního POV.


Rory O'Brien
COO, SaaScend

„SaaScend partneří s Enehanem. Jejich vývojáři jsou prvotřídní, důkladní a rozumí potřebám našich klientů. Kdykoli naši klienti potřebují konkrétní integraci Apex nebo API třetích stran, poskytujeme jim Enehano s našimi kritérii a oni již prokáží své kouzlo. Když mají naši klienti, kteří potřebují marketingovou automatizaci nebo cokoli, co souvisí s Pardotem, Enehano jim hned ukáže danou cestu. Je to skvělé a vzájemné partnerství, ve kterém máme v úmyslu pokračovat i nadále! “

Case studies

Úspěšné případové studie
Zonky

Zonky.cz je česká služba typu peer-to-peer, která poskytuje online půjčky mezi lidmi. Společnost, která měla svůj CRM systém založený na platformě Salesforce, hledala partnera, který by pomohl řídit rozvoj kombinací vlastních zkušeností s dalšími nástroji Salesforce.

Přečíst Case Study
Kiwi

Kiwi.com je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností na světě a jejím úkolem je revoluce v cestovním ruchu. Díky unikátní technologii Virtual Interlining je Kiwi.com schopna získat cestovatele z jakéhokoli místa A do kteréhokoli bodu B na světě za nejlepší možnou cenu.

Přečíst Case Study
ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby životního i neživotního pojištění občanům a živnostníkům, stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. V roce 2018 se management ČSOB Pojišťovny rozhodl významně posílit výkon své prodejní sítě a nabídnout zprostředkovatelům moderní nástroj Salesforce a jeho funkce.

Přečíst Case Study