Implementace a úplná integrace obchodních procesů do platformy Salesforce ve společnosti Saascend

Case Study
4+ Klientů
těží z komplexních vývojových řešení
Probíhající a konstantní
podpora přináší celkovou spokojenost zákazníka
Vzájemně prospěšné
partnerství přináší doplňková řešení

O společnosti

kdo si nás vybral

Nejlepší společnosti na světě si zaslouží jen ty nejlepší systémy a partnery. Proto, když SaaScend, celosvětově známá skupina profesionálů růstu B2B, chtěla upgradovat své současné obchodní a marketingové procesy, aby byla efektivnější, potřebovali pro své klienty odborníka na implementaci Salesforce a složitost automatizace procesů. Jejich současný klient, Productboard, náhodou poznal partnera ze svých vlastních podniků v automatizaci procesů a připojil je k Enehano Solutions. SaaScend a Enehano, kteří měli doplňkové sady dovedností, začali okamžitě spolupracovat na řešení úkolů SaaScend a náš tým vyškolených vývojářů se přímo pustil do práce při navrhování technických řešení.


Výzva

Jak jsme se vypořádali s výzvou
  1. Implementace a úplná integrace obchodních procesů do platformy Salesforce
  2. Odhad a návrh řešení zákaznických situací (integrace API, vývoj Apex, atd.)
  3. Pokračování s řešeními vybranými zákazníkem a navázání na standardní spolupráci

Všechna naše práce je připravena také s probíhající a stálou podporou klienta pro každou další příležitost.

Řešení

Případ v detailech

Mezi klienty, kteří nyní profitují z analýzy na míru a vývoje APEX, patří:

Byly provedeny komplexní CRM řešení, počínaje od začátku obchodní analýzou a datovým modelováním a končící konečnou implementací vývojového i administrativního POV.


Rory O'Brien
COO, SaaScend

„SaaScend partneří s Enehanem. Jejich vývojáři jsou prvotřídní, důkladní a rozumí potřebám našich klientů. Kdykoli naši klienti potřebují konkrétní integraci Apex nebo API třetích stran, poskytujeme jim Enehano s našimi kritérii a oni již prokáží své kouzlo. Když mají naši klienti, kteří potřebují marketingovou automatizaci nebo cokoli, co souvisí s Pardotem, Enehano jim hned ukáže danou cestu. Je to skvělé a vzájemné partnerství, ve kterém máme v úmyslu pokračovat i nadále! “

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Case studies

Úspěšné případové studie
Intenzivní rozvoj digitalizace a automatizace interních procesů v Zonky

Finančně-technologickou službu Zonky provozuje společnost Benxy s.r.o., za kterou stojí nejvýznamnější česká investiční skupina PPF. Zonky už lidem poskytlo půjčky v hodnotě přes 18 miliard korun a zároveň spravuje portfolio deseti tisícům investorů. Úspěch Zonky je od začátku založen na férovém přístupu a využití nejnovějších technologií, díky kterým je Zonky atraktivní prozákaznickou firmou s rychlými a jednoduchými procesy pro vyřízení půjčky.

Přečíst Case Study
Jak jsme za dva měsíce spustili Sales Cloud pro Kiwi.com?

Kiwi.com je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností na světě a jejím úkolem je revoluce v cestovním ruchu. Díky unikátní technologii Virtual Interlining je Kiwi.com schopna získat cestovatele z jakéhokoli místa A do kteréhokoli bodu B na světě za nejlepší možnou cenu.

Přečíst Case Study
Co přinesla implementace Salesforce CRM v ČSOB Pojišťovně?

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby životního i neživotního pojištění občanům a živnostníkům, stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. V roce 2018 se management ČSOB Pojišťovny rozhodl významně posílit výkon své prodejní sítě a nabídnout zprostředkovatelům moderní nástroj Salesforce a jeho funkce.

Přečíst Case Study