Automatizujte. Propojujte. Objevujte nové cesty.

Rok 2020 se nese ve znamení digitální transformace a automatizace, které se stávají každodenní součástí korporací nebo high-tech startupů již několik let.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na event inspirovaný Salesforce plný automatizace, digitalizace, AI, nových příležitostí a poznání. Nacházíme se v nesnadném období, které přineslo mnoho problémů, ale také nových možností, jak se posunout kupředu a inovovat zažité stereotypy, které nás drží zpět.

Na eventu Digital Transformation Summit objevíte nové možnosti automatizace firmy a digitální transformace v době, kdy je hladký průběh komunikace se zákazníkem potřeba více než kdy jindy.  

Jak bude event vypadat a na co se můžete těšit?

14:30 Salesforce Keynote

Salesforce pohled na digitální transformaci, pokrok v CEE a vliv COVID 19, Hrvoje Supic, regionální viceprezident společnosti Salesforce odpovědný za střední a východní Evropu. (ENG)

15:00 Workshops - Enterprise a High Tech
  • ČMSS a ČSOB pojišťovna - Řízení distribuční sítě během koronakrize a Blueprint - jak zavést Cloud CRM do Enterprise společnosti.  
  • Bageterie Boulevard a Impact Hub - Řízení obchodu a management partnerské komunity

15:45 Coffee break

16:00 Workshops - Enterprise a High Tech
  • DPD a Salesforce - Salesforce jako Core Systém a Transformation objectives and options in the Utility industry in B2B and B2C (ENG)
  • Flowmon Networks - Optimalizace moderního B2B marketingu pomocí Salesforce a Pardot
17:00 Panelová diskuze
18:00 Networking a Afterparty

V průběhu workshopů se budeme věnovat praktickým case studies ze světa digitální transformace. Jsme rádi, že pozvání přijali inovátoři z úspěšných firem.

Bližší informace se dozvíte již brzy!

Zaregistrujte se nyní a zajistěte si tak místo mezi inovátory v oblasti marketingu, sales a CX.