Automatizujte. Propojujte. Objevte nové cesty.

Rok 2020 se nese ve znamení digitální transformace a automatizace, které se stávají každodenní součástí korporací nebo high-tech startupů již několik let.

Na záznamech z eventu Digital Transformation Summit objevíte nové možnosti automatizace firmy a digitální transformace v době, kdy je hladký průběh komunikace se zákazníkem potřeba více než kdy jindy.  

Salesforce Keynote

Salesforce pohled na digitální transformaci, pokrok v CEE a vliv COVID 19, Hrvoje Supic, regionální viceprezident společnosti Salesforce odpovědný za střední a východní Evropu. (ENG)

Salesforce jako Core Systém

David Žežulka, obchodní a marketingový ředitel DPD Vám ukáže, jak lze Salesforce využít téměř naplno. Tj. Ne pouze jako CRM řešení pro zobrazení klientských dat, ale především jako nástroj pro řízení obchodu, onboardingu a zákaznický servis klienta. Podpisem smlouvy to teprve začíná!

Prohlédnout záznam

Optimalizace moderního B2B marketingu pomocí Salesforce a Pardot

Jan Zimovčák, Digital Marketing Specialit představil, jak celý systém jejich B2B marketingu reálně funguje a co i Vám pomůže snížit vytíženost marketingového týmu.

Prohlédnout záznam

Jak nám Salesforce pomohl řídit obchod v době koronakrize?

Jakým způsobem Salesforce používá ČSOB pojišťovna? Jaké jsou zkušenosti z prvního roku používání a na co si dát pozor? A především jak Vám Salesforce pomohl v době koronakrize s řízením obchodní sítě?

Prohlédnout záznam

Jak zavést Cloud CRM do Enterprise společnosti?

Jak na implementaci cloud CRM ve velké finanční instituci? Jak nastartovat celý projekt i správně řídit očekávání? Jaký zvolit delivery model - agilní nebo waterfall přístup? Na tyhle otázky zodpoví CIO, ČMSS

Prohlédnout záznam

Jak event vypadal?

Díky koronavirovým opatřením se nám nepodařilo setkat v reálném světě. Našli jsme ovšem interaktivní alternativu a summit uspořádáme ve virtuálním světe od Confer-O-Matic.

Se svým avatarem jste tak navštěvovali workshopy, keynote i networkovali s dalšími účastníky akce.

Ukázka virtuálního 3D světa Confer-O-Matic, kde se sejdeme 15.10. od 14:00

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.