info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Zonky

Výzva – čelíme jí spolu

Zonky.cz je česká služba typu peer-to-peer, která poskytuje online půjčky mezi lidmi. Společnost, která měla svůj CRM systém založený na platformě Salesforce, hledala partnera, který by pomohl řídit rozvoj kombinací vlastních zkušeností s dalšími nástroji Salesforce. Tato společnost sídlící v Praze potřebovala využít svůj tržní potenciál, zefektivnit svůj CRM systém a plně využít své hodnoty pro zákazníky, partnery či zaměstnance. Zlepšení a rozvoj jejich současných služeb a sales cloudových produktů s využitím dalších nástrojů marketingového cloudu a implementace komunitního cloudu byly mezi hlavními trasami, které urychlily rychlý růst společnosti Zonky.

 

 

Náš přístup – jak jsme tuto výzvu vyřešili?

1. Dříve v Zonky používaly interní řešení pro přímý prodej, ale díky rychlému škálování firmy se toto řešení brzy stalo neefektivním a nedostačujícím. Proto jsme použili komunitní cloud pro lepší správu a kontrolu partnerského webu a díky této realizaci jsme dokázali usnadnit a zefektivnit práci administrátorů v back-office, a to vše při celkové centralizaci společnosti.

 

2. Zonky používali různá řešení pro sociální sítě (FB, LinkedIn atd.) a my jsme jim pomohli analyzovat a připravit řešení v Salesforce, prostřednictvím Social Studio v Marketing Cloud. I díky této centralizaci nyní ušetří čas i úsilí.

 

3. Spolu se společností Zonky jsme byli schopni automatizovat agregaci potenciálních zákazníků z Facebooku a online reklam do Salesforce prostřednictvím marketingového cloudu. Díky tomu nyní Zonky zvládají své potenciální zákazníky efektivněji a mohou mít také lepší kontrolu nad finančním dopadem (ROI). V současné době je tato metoda používána pro nové i stávající zákazníky.

 

4. Poskytli jsme analýzu společnosti Zonky a odborné poradenství týkající se dalších nástrojů Salesforce a jejich funkčních požadavků.

 

5. Nabídli jsme pokrytí kódu, sloučení kódu, nepřetržitou integraci, specializovanou implementaci a automatizaci řešení.

 

„Tým Enehano nám pomohl vytvořit na míru šitá řešení pro použití komunitního cloudu a pomohl nám je správně propojit se service cloudem, a především s marketing cloudem. Kromě toho jsme společně s úsilím ukázali sílu reklamního i sociálního studia, spolu s úsilím o vytvoření dokonalého řešení pro péči o naše potencionální online zákazníky. Nyní jsem přesvědčen, že máme potřebnou pomoc, abychom mohli vést růst našeho podniku podle plánu.“

Pavel Mach