info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Společnost IBM má za sebou více než 100-letou historii. Za tu dobu se stala předním poskytovatelem IT produktů a služeb. Enehano Solutions se z celého portfolia produktů IBM zaměřuje pouze na produkty související s business intelligence, marketingem a zákaznickým servisem. Tyto produkty jsou nyní zastřešeny do rodiny produktů Watson. A proč jsme si vybrali zrovna rodinu produktů Watson? V roce 2011 to byl právě superpočítač IBM Watson, který dokázal porazit člověka ve hře Jeopardy! (u nás jako Riskuj), kde odpovídal na otázky v přirozeném jazyce. Kromě této zajímavosti patří právě produkty z rodiny Watson mezi nejinovativnější na trhu, navíc velmi často jsou vybaveny umělou inteligencí.

Jaká řešení z rodiny Watson nabízíme?

IBM Campaign (dříve Unica) pomáhá vytvářet, měřit a optimalizovat Vaše marketingové kampaně. Tento sofistikovaný omni-channel campaign management umožňuje marketérům segmentovat do hloubky přes různé zdroje dat pro doručení zpráv na míru Vašim zákazníkům. Budujte cílený dialog s Vašimi zákazníky. Ať už k Vám zákazníci přišli z jakéhokoliv komunikačního kanálu, použijte předchozí interakce, odpovědi, události a chování zákazníka, tak aby jste mu nabídli to, co právě potřebuje.

IBM Cognos Analytics Vám nabízí inteligentnější a samoobslužné funkce, abyste mohli rychle a důvěrně identifikovat data a lehce ovládat vzhled. Působivá zkušenost umožňuje uživatelům vytvářet a personalizovat dashboardy a reporty samostatně. Přitom poskytuje osvědčené a škálovatelné řešení, které může být dostupné např. i z cloudu.

IBM Watson Analytics je inteligentní analýza dat a vizualizační služba, kterou můžete použít k rychlému zjišťování vzoru a významu ve vašich datech. Díky vyhledání řízených dat, automatické prediktivní analýze a kognitivních schopností můžete s daty komunikovat konverzačně a získat odpovědi, kterým porozumíte. Navíc nepotřebujete znát SQL, stačí Vám pokládat dotazy v přirozeném jazyce.

Proč spolupracovat s námi?

Chcete se dozvědět více informací nebo představit demo?