info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsIBM Enehano Solutions získalo prestižní ocenění IBM Partner roku pro oblast IBM Commerce Solutions

Enehano Solutions získalo prestižní ocenění IBM Partner roku pro oblast IBM Commerce Solutions

Prestižní ocenění Partner roku 2016 pro oblast IBM Commerce Solutions se podařilo získat mladému start-upu Enehano Solutions za vítězství ve výběrovém řízení na dodávku campaign management řešení pro Equa bank, celkové správy multi-kanálových kampaní.

 

Ocenění pramení převážně ze samostatné podstaty úspěchu, kdy se mladé společnosti – start-upu – podařilo uspět svým kvalitním a efektivním řešením ve výběrovém řízení banky. Enehano Solutions je tak nyní partnerem Equa bank pro implementaci campaign management řešení na bázi IBM Campaign (dříve Unica) a IBM Marketing Cloud (dříve Silverpop) a jejich integraci na současné komunikační kanály banky.

 

Byli jsme a stále jsme velmi hrdí na úspěch našeho řešení a celého týmu při výběrovém řízení Equa bank,” říká CEO Enehano Solutions Jiří Mach. „O to víc nás potěšila zpráva o získaném ocenění pro oblast IBM Commerce, které jen podtrhuje naše pracovní úsilí a kvalitní výsledky naší práce,“ dále dodává Mach.

 

Campaign management řešení je unifikovaným nástrojem pro celkovou správu kampaní a prodejních příležitostí. A to od samotného vytvoření, přes exekuci a správu, až po samotné vyhodnocení jednotlivých unikátních principů a samotných kanálů při zpracovávání obchodních potenciálů. Právě efektivní práce s daty (například o klientské loajalitě a spokojenosti) a možnostech nejen jejich uchovávání a postupného reportingu, ale i patřičného rozvoje k maximalizaci užitku, jsou mezi hlavními cíli tohoto řešení.

 

Enehano Solutions je mladou společností, která v sobě kombinuje propojení IT a businessu se zaměřením na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. K jejímu založením došel CEO Jiří Mach na základě bohatých zkušeností z těchto oblastí. Díky této ideální kombinaci dokáže Enehano Solutions zákazníkům porozumět a přinášet reálnou přidanou hodnotu do jejich podnikání.

 

Napsali o nás:

 

 

 

Jiří Mach