info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsIBMIBM Cognos Analytics

IBM Cognos Analytics

IBM Cognos Analytics Vám přináší inteligentnější a samoobslužné funkce, abyste mohli rychle a důvěrně identifikovat data a lehce ovládat vzhled. Působivá zkušenost umožňuje uživatelům vytvářet a personalizovat dashboardy a reporty samostatně. Přitom poskytuje osvědčené a škálovatelné řešení, které může být dostupné např. i z cloudu.

Možnosti IBM Cognos Analytics:
  • Integrované řešení pro objevování Vašich dat a reportování
  • Pokyny pro jednoduchý přístup k datům a vytváření dashboardů/reportů
  • Osvědčená a řízená platforma určená pro výkon a škálovatelnost
  • Konzistentní webové zkušenosti na všech zařízeních online, či offline

Poznávejte svá data s IBM Cognos Analytics

Nechte Vaše data pracovat pro Vás

Pracování s daty by mělo být přímočará a produktivní. Rozšiřte sféru lidí, které dokáží efektivně pracovat s daty. Díky působivému zobrazení datům snadno porozumí a budou moci zodpovědně reagovat na výsledky.

Přiveďte Vaše data k životu

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pomoci pokročilých IT znalostí.

Analytika, které můžete věřit

Přesvědčivé akce, které vychází z přístupu k přesným datům, které snižují riziko přečíslení a přesnosti.

Funkce pro modelování dat

Snadno nahrávejte osobní a externí data a přímo z těchto zdrojů dat reportujte. IBM Cognos Analytics Vám dovolí zdroje dat i kombinovat.

Vizualizační prvky a reporting

Dashboardy můžete vytvářet pomocí „drag and drop“ a to na Vašich mobilních telefonech nebo počítačích. Intuitivní rozhraní a inteligentní vyhledávání pomáhá všem uživatelům rychle vytvářet obsah.

Integrita dat

Integrita reportů je udržována bez ohledu na rozsah vstupů v podnikání. Kontrolní prvky slouží k ochraně dat a údaje jsou chráněny vrstvami oprávnění, ověření a historie.

Naše služby

q

Analýza

Na začátku každého projektu je potřeba si ujasnit cíle a KPI projektu. Zároveň společně s našimi zákazníky definujeme jejich očekávání, rozsah projektu a doporučujeme best practices. Né každý zákazník potřebuje 'mercedes'.

q

V závislosti na potřebách klienta a velikosti projektu vybíráme vhodnou metodiku řízení celého projektu. Díky správné volbě metody řízení projektu můžeme společně s našimi zákazníky upravovat jejich potřeby a rozsah projektu.

q

Nasazení a školení

Víme, že reálná práce začíná po nasazení projektu do produkce. Našim klientům poskytujeme 'baby-sitting' a ihned po nasazení jsme připraveni na adhoc úpravy a změny, které jsou nedílnou součástí prvních týdnů po spuštění nového systému. Samozřejmostí jsou také uživatelská a technická školení pro zaměstnance.

q

Optimalizace a rozvoj

Vzhledem k dnešnímu dynamickému prostředí doporučujeme pro první release přístup: 80:20 (20% funkcí vyřeší 80% Vašich požadavků). Aby první doporučení zafungovalo správně, je třeba po prvním release provést vyhodnocení a rozvíjet další klíčové aktivity

Chcete se dozvědět více informací nebo představit demo?