info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsIBMIBM Watson Analytics

IBM Watson Analytics

IBM Watson Analytics představuje inteligentní analýzu dat a vizualizační službu, kterou můžete použít k rychlému zjišťování vzoru a významu ve vašich datech. Díky vyhledání řízených dat, automatické prediktivní analýze a kognitivních schopností můžete s daty komunikovat konverzačně a získat odpovědi, kterým porozumíte. Navíc nepotřebujete znát SQL, stačí Vám pokládat dotazy v přirozeném jazyce.

Vaše data pod kontrolou

Zjistěte, co řídí Vaši firmu

Používejte nové vzorce a trendy. Sledujte faktory, které s největší pravděpodobností ovlivňují výsledky Vašeho podnikání. Nyní budete připraveni jednat s jistotou.

Zobrazujte Vaše poznatky

Jednoduše zvolte šablonu a přidejte vizualizace a statistiky, které budou pro Vaše publikum nejvhodnější. Budete lépe připraveni uvést svůj názor.

Analyzujte spolehlivá data

Data pro analýzu přicházejí v mnoha formách. Nyní se můžete ujistit, že je vše správně synchronizováno, ať už jde o zkoumání, předvídání nebo sestavování.

Objevujte nové možnosti

Po připojení dat okamžitě získáte seznam zajímavých výchozích bodů na Vašem počítači nebo mobilním telefonu. Na Vaše dotazy získáte srozumitelné informace, ať jste v kanceláři nebo na cestách.

Klíčové vlastnosti

Dialog pro přirozený jazyk

Zapojte se s Vašimi daty do konverzace a objevujte nová sdružení. Vše, co potřebujete, je stolní webový prohlížeč nebo mobilní aplikace.

Analýza jedním kliknutím

Sami poznávejte, co řídí Vaše výsledky. Získejte smysl pro objevování dat jedním klepnutím s automatickými vizualizacemi, které můžete použít v ovládacích panelech.

Chytré zjišťování dat

Najděte nejzajímavější vzory vašich dat na základě Vašich vlastních slov s kognitivními schopnostmi, které nabízejí výchozí body a vedou vás k odpovědi.

Zjednodušená analýza

Rychle pochopíte, co Vám data říkají. To Vám ušetří čas pro nové a neočekávané pohledy, jak řídit Vaše podnikání.

Pokročilé analytiky

Připojte se k datům, aniž byste udělali složité zpřesnění nebo přípravu dat. Tyto pokročilé analytiky odstraňují složité a časově náročné úkoly zatím co Vy se soustředíte na správná rozhodnutí.

Samoobslužné dashboardy

Sdílejte své postřehy na řídicím panelu nebo informačním centru, které snadno vytvoříte z vizualizací, které ukládáte při zjišťování dat.

Naše služby

q

Analýza

Na začátku každého projektu je potřeba si ujasnit cíle a KPI projektu. Zároveň společně s našimi zákazníky definujeme jejich očekávání, rozsah projektu a doporučujeme best practices. Né každý zákazník potřebuje 'mercedes'.

q

V závislosti na potřebách klienta a velikosti projektu vybíráme vhodnou metodiku řízení celého projektu. Díky správné volbě metody řízení projektu můžeme společně s našimi zákazníky upravovat jejich potřeby a rozsah projektu.

q

Nasazení a školení

Víme, že reálná práce začíná po nasazení projektu do produkce. Našim klientům poskytujeme 'baby-sitting' a ihned po nasazení jsme připraveni na adhoc úpravy a změny, které jsou nedílnou součástí prvních týdnů po spuštění nového systému. Samozřejmostí jsou také uživatelská a technická školení pro zaměstnance.

q

Optimalizace a rozvoj

Vzhledem k dnešnímu dynamickému prostředí doporučujeme pro první release přístup: 80:20 (20% funkcí vyřeší 80% Vašich požadavků). Aby první doporučení zafungovalo správně, je třeba po prvním release provést vyhodnocení a rozvíjet další klíčové aktivity

Chcete se dozvědět více informací nebo představit demo?