info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsIBMIBM Watson Campaign Automation

IBM Watson Campaign Automation

IBM Watson Campaign Automation (dříve IBM Marketing Cloud a ještě dříve Silverpop) je platforma pro automatizaci digitálního marketingu navržená tak, aby poskytla sílu dat do rukou obchodníka. Použijte data o chování zákazníka z jakéhokoli zdroje, abyste vytvářeli konzistentní kampaně všude tam, kde zákazníci procházejí prostřednictvím kanálů, jako jsou e-mail, mobilní push notifikace, SMS, a další …

Intuitivní kampaně na všech kanálech

Designujte a automatizujte

IBM Watson Campaign Automation poskytuje konzistentní zkušenost napříč kanály pro emaily, mobilní telefony, web a sociální sítě, které zajišťují vyšší míru konverze.

Personalizace

Vytvářejte personalizovaný obsah pro své zákazníky přes všechny kanály - personalizujte text, odkazy, videa, bannery, emaily, push notifikace, SMS a spoustu dalších.

Kognitivní analytika

Porozumějte chování zákazníků a reportujte na základě jejich chování, abyste mohli dosáhnout lepších výsledků Vašich marketingových aktivit.

Rychlejší doba návratnosti investic

Připojte svůj marketingový ekosystém a zůstaňte agilní s platformou založenou na cloudových technologiích, která se integruje s vašimi zákaznickými zdroji a nástroji.

Klíčové vlastnosti

Automatizace kampaní

Navrhujte a automatizujte pomocí nástrojů pro vizuální plánování, který vám umožní spolupracovat v rámci marketingových disciplín. Také Vám umožní získat rychlý přehled a konzultovat ho s kolegy.

Interakce se zákazníkem

Používejte údaje o chování zákazníků, abyste informovali a propagovali personalizované interakce se zákazníky v téměř reálném čase. Zjistěte, kdo jsou vaši zákazníci a co od Vás chtějí získat.

Lead management

Zachyťte větší množství kvalitních leadů. Uzavřete smyčku mezi marketingem a prodejem a zvyšte příjmy prostřednictvím funkcí lead managementu, které poskytují vyšší kvalitu vedení a sníží náklady na pořízení zákazníků.

Budování zákaznické cesty

Začněte vytvářet zákaznické cesty v několika minutách s IBM Journey Designer. Marketing, prodej a služby zákazníkům mohou společně vizualizovat cesty přes kanál, nastavit společné marketingové cíle a navrhnout vlastní zákaznické zkušenosti pro desítky prioritních segmentů v uživatelsky přívětivém rozhraní drag-and-drop.

Watson Marketing Assistant

Snadno vytvářejte a upravujte vysoce relevantní e-mailový obsah. Automatizace kampaní IBM Watson pomáhá marketingovým organizacím rozvíjet vedoucí e-mailové kampaně, které poskytují relevantní a včasné komunikace založené na chování online a offline. Monitorujte chování zákazníka abyste informovali a propagovali personalizované interakce v téměř reálném čase.

Výkon

Zachyťte informace o mobilních zařízeních v reálném čase a nabízejte personalizované mobilní zážitky ke každému kontaktu prostřednictvím e-mailu, SMS, jednoduchého / bohatého push oznámení a připojených zařízení, jako je Apple Watch.

Naše služby

q

Analýza

Na začátku každého projektu je potřeba si ujasnit cíle a KPI projektu. Zároveň společně s našimi zákazníky definujeme jejich očekávání, rozsah projektu a doporučujeme best practices. Né každý zákazník potřebuje 'mercedes'.

q

V závislosti na potřebách klienta a velikosti projektu vybíráme vhodnou metodiku řízení celého projektu. Díky správné volbě metody řízení projektu můžeme společně s našimi zákazníky upravovat jejich potřeby a rozsah projektu.

q

Nasazení a školení

Víme, že reálná práce začíná po nasazení projektu do produkce. Našim klientům poskytujeme 'baby-sitting' a ihned po nasazení jsme připraveni na adhoc úpravy a změny, které jsou nedílnou součástí prvních týdnů po spuštění nového systému. Samozřejmostí jsou také uživatelská a technická školení pro zaměstnance.

q

Optimalizace a rozvoj

Vzhledem k dnešnímu dynamickému prostředí doporučujeme pro první release přístup: 80:20 (20% funkcí vyřeší 80% Vašich požadavků). Aby první doporučení zafungovalo správně, je třeba po prvním release provést vyhodnocení a rozvíjet další klíčové aktivity

Chcete se dozvědět více informací nebo představit demo?