info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsKariéra Enehano Solutions má nový benefit – Tesla Model X!!!

Enehano Solutions má nový benefit – Tesla Model X!!!

Do sbírky firemních benefitů společnosti Enehano Solutions přibyl nový kousek…  Každý kvartál budeme vybírat konzultanta, který za daný kvartál udělal největší množství certifikací. A odměna je opravdu luxusní – zapůjčení vozu Tesla Model X na 24 hodin zdarma (vůz je dodán plně nabitý, ale je možné ho vrátit i s prázdnou baterií).

Chceme pro naše zaměstnance to nejlepší pracovní prostředí a zároveň se je snažit motivovat, aby se mohli ve svém pracovním výkonu, schopnostech a dovednostech posouvat stále dál a dál… Proto nás napadlo zavést nový firemní benefit v podobě půjčení Tesly Modelu X na celý den zcela zdarma. Tento benefit bude založený na počtu splnění nových certifikací za jedno kvartální období a samozřejmě zaměstnanec s největším množstvím certifikací vyhrává zapůjčení vozu Tesla Model X.

 

Jedná se o čistě elektronické luxusní SUV vyráběné automobilkou Tesla Motors. Tento elektrický automobil určitě překvapí nejen svojí kapacitou, co se počtu 7 cestujících týče, ale podivuhodný je i dojezd tohoto vozidla. Dále je vybavena tzv. falcon wing dveřmi, tedy dveřmi vyklápějícími se nahoru a panoramatickým předním oknem s parádním výhledem.

 

Více o dalších firemních benefitech společnosti Enehano Solutions se dozvíte zde.

 

 

 

 

 

Michal Mach