info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Konzultace

Konzultace

Enehano Solutions v sobě spojuje znalost IT a zkušenosti z business oblastí.

Máme za sebou projekty pro velké společnosti z finanční sféry, telekomunikací nebo obchodu. Naší konzultanti se neustále vzdělávají v oblasti nových technologií a IT trendů, jako jsou například nejnovější cloudové aplikace nebo umělá inteligence, ale také v oblasti best-practices pro oblast obchodních a marketingových procesů.

 

Co nabízíme?

• konzultace v oblasti procesů zákaznické podpory, obchodu a marketingu

• IT konzultace – architektura, vývoj a testování

• Salesforce best-practise

• Servis informačních systémů dle definovaného SLA

Enehano - váš partner pro IT i Business

ČSOB

Reference

Equa

Reference

Jak vám můžeme pomoci?

Uchopte digitální technologie a propojte se s vašimi zákazníky na zcela nové (lepší) úrovni.

Automatizace obchodních aktivit s cílem zvýšit efektivitu a zisk vaší společnosti, snížit náklady nebo usnadnit život vašich obchodníků.

Obohaťte a zoptimalizujte výsledky segmentace Vašeho cílového publika díky prediktivnímu modelování v procesu kampaně.

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence, machine learning (strojové učení) nebo IoT. V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme pro v našem portfoliu řešení.

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pomoci pokročilých IT znalostí.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naší odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.