info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
 

Náš příběh

Jiří Mach

Founder & CRM, marketing consultant

Enehano Solutions jsem založil jako společnost, která v sobě kombinuje propojení IT a businessu se zaměřením na oblast marketingu, CRM a digitálních technologií. Právě díky této kombinaci věřím, že dokážeme zákazníkům porozumět a přinášet opravdovou přidanou hodnotu. Jsme jediným Salesforce Gold Partnerem v ČR zaměřující se na velké implementace Salesforce a enterprise zákazníky. V necelých 3 letech od založení společnosti již dokončujeme druhou největší implementaci platformy Salesforce v ČR pro jednoho z největších hráčů na českém finančním trhu.

10 let zkušeností v softwarovém vývoji

V IT jsem začínal jako PHP programátor webů, později jsem poznal svět JEE a .NET. Pracoval jsem i jako business intelligence konzultant a vývojář u datových skladů. A ještě později jsem přidal oblast aplikační a datové integrace.

7 let zkušeností v obchodu a marketingu

Zkušenosti v obchodu jsem začal získávat při prodeji a pre-sales aktivitách v IT. Později jsem se věnoval consultingu v oblastech: CRM, campaign managementu, komunikačních kanálů (online and offline), propensitních modelů a event-driven marketingu.

3 roky zkušeností s řízením vlastní firmy

Před třemi lety jsem společně s kolegou založil svoji vlastní firmu Fain Wood, český výrobce dřevěných designových šperkovnic. A díky této zkušenosti věřím, že jsem schopný se na potřeby zákazníků podívat i z jejich pohledu.

Enehano Solutions

Je postavena právě na kombinaci těchto znalostí a zkušeností: IT, obchod a management.
A právě proto jsem vybral název Enehano, který v havajštině znamená spojení technologií a businessu.

Enehano Solutions slaví 1. rok

Za úvodních 12 měsíců se nám již pár věcí podařilo. Získali jsme ocenění IBM Partner roku 2016, povedlo se nám vybojovat zakázky od mobilních operátorů i velkých bank. Nyní se připravujeme na expanzi do zahraničí.

Enehano Solutions slaví 2. rok

Enehano Solutions jsou na trhu dva roky a mají důvod k oslavám. Zajistí druhou největší implementaci Salesforce v České republice!