info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsSALESFORCE DEVELOPER – US/DE/CZ projekty

super, že jste se dostal(a) až sem a že Vám můžu říci více, o tom proč spolupracovat s mojí společností.

 

Naším dlouhodobým cílem je být mezinárodní leader v implementacích Salesforce. Budujeme elitní tým Salesforce expertů, který je už nyní téměř největší v ČR. Našimi klienty jsou startupy ze Silicon Valley jako např. Producboard, Saascend. Pracujeme ale i pro TOP100 firmy v ČR a v Německu jako jsou T-Mobile, O2, ČSOB, či Equabank. Za první dva roky jsme vyrostli z 1 zakladatele na tým 30 lidí a během těchto dvou let nám nedal výpověď ani jediný konzultant! Proč?

BUDETE DĚLAT ZAJÍMAVÉ VĚCI

 • Integrujeme Salesforce na technologie, které jsou v Sillicon Valley brané jako standard a v ČR jako žhavé novinky, např. Slack, Stripe, Clearbit, MeetUP, Docusign, Productboard. Budete dělat věci, které nikdo před Vámi v ČR nedělal.
 • Budete u zrodu něčeho velkého. Sami jsme rychle roustoucí startup a tím jak rosteme, tak tak každou chvíli vzniká příležitost pro Váš karierní růst. Budete mít prostor pro realizaci vlastních nápadů a ambicí.
 • Největší aktuálně probíhající nasazení Salesforce v ČR děláme my, takže i zde řešíme výzvy, které v ČR nikdo před námi neřešil.
 • V kanceláři CEO se roztočí diskokoule, když obchodník prodá velkou zakázku. Mimochodem toto jsme realizovali pro jeden z nejúspěšnějších US start-upů současnosti. A má CRM od nás!
 • Díky našim algoritmům je reklama, kterou dostáváte, personalizovanější a relevantnější.
 • Hypotéku si můžete sjednat z pohodlí domova bez nutnosti navštívit banku nebo právníka.
 • Pomáháme prodávat druhému nejúspěšnějšímu českému startupu v US v české historii. Náš SW automatizovaně rozhoduje, kterému potenciálnímu klientovi se mají obchodníci věnovat přednostně a které obsloužíme v selfcare zóně. Projekt získal ocenění v Grand Prix 2018 Marketingového institutu.
 • Implementovali jsme v Salesforce realtime billing až na řády milisekund a to i přes velké množství účetních modelů, slevových mechanismů, které obchodní model klienta vyžaduje.
 • Realtime campaign management – v reálném čase rozhodujeme na základě desítek milionů událostí za den, co má nabídnout klientům jeden z největších telekomunikačních operátorů v Evropě.
 • Vytváříme vlastní produkty s cílem uveřejnit je na AppExchange.

NAŠE BENEFITY

vzdelavani

Školení a certifikace

Všem konzultantům nabízíme školení, a to jak interní, tak externí. S každým konzultantem řešíme jednotlivě jeho kariérní plán a na základě toho společně vybíráme vhodné certifikace a způsoby vzdělávání. Proplácíme 2 pokusy na certifikace a zároveň jako odměnu za splněnou certifikaci nabízíme bonus 5 000 Kč za jednodušší a 10 000 Kč za složitější certifikace.

Certifikace

Tesla Model X každý kvartál

Každé čtvrtletí oceníme konzultanta, který za dané čtvrtletí udělal největší množství certifikací. Odměnou je zapůjčení vozu Tesla Model X na 24 hodin zdarma (vůz je dodán plně nabitý, ale je možné ho vrátit i s prázdnou baterií).

VS

Podporujeme studenty

Studenty podporujeme např.: vedením diplomových prací, part-time zaměstnáním při studiu, nebo vlastními přednáškami na vysokých školách.

know_how

Sdílíme naše know-how

Vždy budete mít po ruce někoho, koho se lze ptát a řešený problém konzultovat. Přednášíme na odborných konferencích oblasti CRM/Campaign management. Jsme členy lokálních a mezinárodních Salesforce komunit. Máme zkušenosti hlavně z business domén SaaS, pojišťovnictví, bankovnictví, telekomunikace a prodej konzultačních služeb.

dreamforce

Dreamforce v USA

I další rok plánujeme vyrazit na největší IT konferenci – Dreamforce do San Francisca. Na konci června vybíráme nejlepší Salesforce konzultanty, kteří pojedou na Dreamforce zcela zdarma. O zážitcích z Dreamforce 2018 píšeme v blogu novinek.

BMW Z4

BMW Z4 roadster na víkend

Pro všechny zaměstnance máme BMW Z4 na víkend. Stačí si jen zarezervovat termín, domluvit vyzvednutí a můžete si užít prodloužený víkend a udělat radost nejen sobě ale i svým blízkým.

Java

Účast na konferencích

Nabízíme vstupenky i na další vybrané mezinárodní konference (Salesforce Basecamp konference v rámci Evropy, nebo např. Javadays, která těší hlavně konzultanty z řad Java vývoje) a další zajímavé konference, přizpůsobené našim zaměstnancům na míru dle jejich znalostí.

Kurzy AJ

Lekce angličtiny

Ano, dneska je angličtina už nutnost. Jsme si toho vědomi, a tak i u nás se můžete učit anglicky na kurzech, přímo u nás v kanceláři a za finančního příspěvku Enehana. (Zaměstnanec hodinu hradí, jen když se včas neomluví).

Rostouci plat

Kariérní plán

Váš plat poroste společně s Vašimi zkušenostmi. Máme pravidelná čtvrtletní review, kde řešíme primárně Váš kariérní plán, komerční podmínky a přesuny mezi projekty.

Hawaii

Teambuilding na Havaji

Název Enehano znamená v havajštině spojení IT a businessu. A stejně jako chceme být #1 Salesforce partner v ČR, tak máme i jeden velký cíl – za 5 let od založení firmy se uskuteční celofiremní teambuilding na Havaji. Je před námi spoustu práce, ale věříme, že jako tým to zvládneme – máme dobře našlápnuto. A to ještě zbývají více než 2 roky.

Parta

Skvělá parta

Nejdůležitější a nejlepším „benefitem“ naší firmy je skvěla parta. Tvoříme sehraný tým lidí, kteří spolu dokáží pracovat a podporovat se navzájem. A to i po práci např. u lasergame, bowlingu, squashe nebo grilovací párty u našeho CEO.

NÁŠ TECHNOLOGICKÝ STACK

 • Salesforce (Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud, Pardot, Salesforce Platform, CPQ)
 • APEX / Administrace / Lightning / Salesforce DX / SOQL / SAQL /SOSL
 • Integrace: web, ERP, HR, ClearBit, Stripe, Slack, IoT, …
 • Project tools: JIRA, Confluence, Trello, Asana, Slack, GitHub
 • Java/.NET, Oracle/MS SQL, Informatica

NĚCO O VÁS

 • Jste zkušený Salesforce Developer / Administrátor
 • Salesforce Vás baví a chcete se v této oblasti aktivně rozvíjet.
 • Máte dobrou znalost anglického jazyka.
 • Jste schopen logicky uvažovat a algoritmizovat úlohy.
 • Rád pomůžete kolegovi, pokud v dané oblasti máte více zkušeností než on.
 • Chcete pracovat na mezinárodním projektu z centra Prahy / z domova / uvažujete o dočasném přestěhování do USA/Německa. Podporujeme všechny 3 režimy a jejich kombinace.

JAK TRÁVÍME ČAS PO PRÁCI

JSTE PŘIPRAVEN(A) DĚLAT ÚŽASNÉ VĚCI?

Tihle už  nadšení do své práce jsou.  Takže, co se osobně a nezávazně setkat? 

Founder & CEO Jiří Mach

Před dvěma lety jsem chtěl, aby Enehano bylo do 5 let největší Salesforce delivery centrum v ČR. Když ale máte za sebou tým, jakým je dneska Enehano, tak Vám přijde, že dokážete cokoliv. A moje největší přání dnes? Chci, aby celý tým, se kterým to budujeme, byl šťastný. A když bude? Tak věřím, že můžeme být #1 i celosvětově.

Co-founder & CSO Michal Peška

17 let zkušeností s prodejem a implementacemi SW. Nejraději s batůžkem na cestách po exotických zemích. K Jirkovi jsem se přidal, protože mu věřím jako osobě a profesionálovi.

HO Delivery Milan Bodlák

Tenkrát jsem fáral ještě ve Vodafonu a na jednom kamarádském posezení, jsme s Jirkou Machem a Kampem popili, slovo dalo slovo a spolupráce byla na světě :). Naučil jsem se toho spoustu, ať už se jedná o technologie nebo přístup k práci a jednání s lidmi. Zkušenosti mám hlavně s integrací, Salesforce a BI.

POŠLETE NÁM VAŠE CV NEBO LINKEDIN PROFIL. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Souhlas se zpracováním osobních údajů: celé znění