info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsSALESFORCE DEVELOPER – US/DE/CZ projekty

super, že jste se dostal(a) až sem a že Vám můžu říci více, o tom proč spolupracovat s mojí společností.

 

Naším dlouhodobým cílem je být mezinárodní leader v implementacích Salesforce. Budujeme elitní tým Salesforce expertů, který je už nyní téměř největší v ČR. Našimi klienty jsou startupy ze Silicon Valley jako např. Producboard, Saascend. Pracujeme ale i pro TOP100 firmy v ČR a v Německu jako jsou T-Mobile, O2, ČSOB, či Equabank. Za první dva roky jsme vyrostli z 1 zakladatele na tým 30 lidí a během těchto dvou let nám nedal výpověď ani jediný konzultant! Proč?

BUDETE DĚLAT ZAJÍMAVÉ VĚCI

 • Integrujeme Salesforce na technologie, které jsou v Sillicon Valley brané jako standard a v ČR jako žhavé novinky, např. Slack, Stripe, Clearbit, MeetUP, Docusign, Productboard. Budete dělat věci, které nikdo před Vámi v ČR nedělal.
 • Budete u zrodu něčeho velkého. Sami jsme rychle roustoucí startup a tím jak rosteme, tak tak každou chvíli vzniká příležitost pro Váš karierní růst. Budete mít prostor pro realizaci vlastních nápadů a ambicí.
 • Největší aktuálně probíhající nasazení Salesforce v ČR děláme my, takže i zde řešíme výzvy, které v ČR nikdo před námi neřešil.
 • V kanceláři CEO se roztočí diskokoule, když obchodník prodá velkou zakázku. Mimochodem toto jsme realizovali pro jeden z nejúspěšnějších US start-upů současnosti. A má CRM od nás!
 • Díky našim algoritmům je reklama, kterou dostáváte, personalizovanější a relevantnější.
 • Hypotéku si můžete sjednat z pohodlí domova bez nutnosti navštívit banku nebo právníka.
 • Pomáháme prodávat druhému nejúspěšnějšímu českému startupu v US v české historii. Náš SW automatizovaně rozhoduje, kterému potenciálnímu klientovi se mají obchodníci věnovat přednostně a které obsloužíme v selfcare zóně. Projekt získal ocenění v Grand Prix 2018 Marketingového institutu.
 • Implementovali jsme v Salesforce realtime billing až na řády milisekund a to i přes velké množství účetních modelů, slevových mechanismů, které obchodní model klienta vyžaduje.
 • Realtime campaign management – v reálném čase rozhodujeme na základě desítek milionů událostí za den, co má nabídnout klientům jeden z největších telekomunikačních operátorů v Evropě.
 • Vytváříme vlastní produkty s cílem uveřejnit je na AppExchange.

NAŠE BENEFITY

vzdelavani

Školení a certifikace

Všem konzultantům nabízíme školení, a to jak interní, tak externí. S každým konzultantem řešíme jednotlivě jeho kariérní plán a na základě toho společně vybíráme vhodné certifikace a způsoby vzdělávání. Proplácíme 2 pokusy na certifikace a zároveň jako odměnu za splněnou certifikaci nabízíme bonus 5 000 Kč za jednodušší a 10 000 Kč za složitější certifikace.

Certifikace

Tesla Model X každý kvartál

Každé čtvrtletí oceníme konzultanta, který za dané čtvrtletí udělal největší množství certifikací. Odměnou je zapůjčení vozu Tesla Model X na 24 hodin zdarma (vůz je dodán plně nabitý, ale je možné ho vrátit i s prázdnou baterií).

VS

Podporujeme studenty

Studenty podporujeme např.: vedením diplomových prací, part-time zaměstnáním při studiu, nebo vlastními přednáškami na vysokých školách.

know_how

Sdílíme naše know-how

Vždy budete mít po ruce někoho, koho se lze ptát a řešený problém konzultovat. Přednášíme na odborných konferencích oblasti CRM/Campaign management. Jsme členy lokálních a mezinárodních Salesforce komunit. Máme zkušenosti hlavně z business domén SaaS, pojišťovnictví, bankovnictví, telekomunikace a prodej konzultačních služeb.

dreamforce

Dreamforce v USA

I další rok plánujeme vyrazit na největší IT konferenci – Dreamforce do San Francisca. Na konci června vybíráme nejlepší Salesforce konzultanty, kteří pojedou na Dreamforce zcela zdarma. O zážitcích z Dreamforce 2018 píšeme v blogu novinek.

BMW Z4

BMW Z4 roadster na víkend

Pro všechny zaměstnance máme BMW Z4 na víkend. Stačí si jen zarezervovat termín, domluvit vyzvednutí a můžete si užít prodloužený víkend a udělat radost nejen sobě ale i svým blízkým.

Java

Účast na konferencích

Nabízíme vstupenky i na další vybrané mezinárodní konference (Salesforce Basecamp konference v rámci Evropy, nebo např. Javadays, která těší hlavně konzultanty z řad Java vývoje) a další zajímavé konference, přizpůsobené našim zaměstnancům na míru dle jejich znalostí.

Kurzy AJ

Lekce angličtiny

Ano, dneska je angličtina už nutnost. Jsme si toho vědomi, a tak i u nás se můžete učit anglicky na kurzech, přímo u nás v kanceláři a za finančního příspěvku Enehana. (Zaměstnanec hodinu hradí, jen když se včas neomluví).

Rostouci plat

Kariérní plán

Váš plat poroste společně s Vašimi zkušenostmi. Máme pravidelná čtvrtletní review, kde řešíme primárně Váš kariérní plán, komerční podmínky a přesuny mezi projekty.

Hawaii

Teambuilding na Havaji

Název Enehano znamená v havajštině spojení IT a businessu. A stejně jako chceme být #1 Salesforce partner v ČR, tak máme i jeden velký cíl – za 5 let od založení firmy se uskuteční celofiremní teambuilding na Havaji. Je před námi spoustu práce, ale věříme, že jako tým to zvládneme – máme dobře našlápnuto. A to ještě zbývají více než 2 roky.

Parta

Skvělá parta

Nejdůležitější a nejlepším „benefitem“ naší firmy je skvěla parta. Tvoříme sehraný tým lidí, kteří spolu dokáží pracovat a podporovat se navzájem. A to i po práci např. u lasergame, bowlingu, squashe nebo grilovací párty u našeho CEO.

NÁŠ TECHNOLOGICKÝ STACK

 • Salesforce (Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud, Pardot, Salesforce Platform, CPQ)
 • APEX / Administrace / Lightning / Salesforce DX / SOQL / SAQL /SOSL
 • Integrace: web, ERP, HR, ClearBit, Stripe, Slack, IoT, …
 • Project tools: JIRA, Confluence, Trello, Asana, Slack, GitHub
 • Java/.NET, Oracle/MS SQL, Informatica

NĚCO O VÁS

 • Jste zkušený Salesforce Developer / Administrátor
 • Salesforce Vás baví a chcete se v této oblasti aktivně rozvíjet.
 • Máte dobrou znalost anglického jazyka.
 • Jste schopen logicky uvažovat a algoritmizovat úlohy.
 • Rád pomůžete kolegovi, pokud v dané oblasti máte více zkušeností než on.
 • Chcete pracovat na mezinárodním projektu z centra Prahy / z domova / uvažujete o dočasném přestěhování do USA/Německa. Podporujeme všechny 3 režimy a jejich kombinace.

JAK TRÁVÍME ČAS PO PRÁCI

JSTE PŘIPRAVEN(A) DĚLAT ÚŽASNÉ VĚCI?

Tihle už  nadšení do své práce jsou.  Takže, co se osobně a nezávazně setkat? 

Jiří Mach, Founder & CEO

Před dvěma lety jsem chtěl, aby Enehano bylo do 5 let největší Salesforce delivery centrum v ČR. Když ale máte za sebou tým, jakým je dneska Enehano, tak Vám přijde, že dokážete cokoliv. A moje největší přání dnes? Chci, aby celý tým, se kterým to budujeme, byl šťastný. A když bude? Tak věřím, že můžeme být #1 i celosvětově.

Michal Peška, Co-founder & CSO

K Jirkovi jsem se přidal, protože mu věřím jako osobě a profesionálovi. Chci využít 17 let zkušeností s prodejem a implementacemi SW ve velkých firmách. Nejraději trávím čas s batůžkem na cestách po exotických zemích, či se svými třemi dětmi :).

Milan Bodlák, Head of Delivery

Tenkrát jsem fáral ještě ve Vodafonu a na jednom kamarádském posezení, jsme s Jirkou Machem a Kampem popili, slovo dalo slovo a spolupráce byla na světě :). Naučil jsem se toho spoustu, ať už se jedná o technologie nebo přístup k práci a jednání s lidmi. Zkušenosti mám hlavně s integrací, Salesforce a BI.

Jakub text

Jakub, Senior Project Manager

Odřídil jsem několik velkých implementací CRM pro telekomunikační operátory a nyní zodpovídám za největší aktuálně probíhající nasazení Salesforce v ČR (v ČSOB pojišťovně).

Zuzka, Expansion and Business Development

Nastúpila som lebo som chcela pracovať so skúsenými ľuďmi & čaká ma pracovná výzva. Mám pár čiastkových cieľov ako mať rodinu, tráviť celý mesiac raz za rok v zahraničí, pracovať vždy v spoločnosti, kt. má pozitívny dopad pre klientov, pomáhať v NGO sektore, ale tým primárnym je byť šťastná.

Petr, Senior Consultant

Chci vytvářet aplikace, které budou lidi rádi používat. Motivovat další, aby to viděli podobně. Hlavně dělat věci pořádně. Baví mě Java a Salesforce.

POŠLETE NÁM VAŠE CV NEBO LINKEDIN PROFIL. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Souhlas se zpracováním osobních údajů: celé znění