Assistant for our Sales Team

Pro podporu našeho obchodního týmu hledáme spolehlivého a pečlivého člověka, který kolegům bude pomáhat s rutinní administrativou, koordinací schůzek, reportingem, korekturou textů i v komunikaci s našimi partnery a klienty. Z této pozice můžeš dále růst do seniornější role a postupem času si navýšit i úvazek. Vše bude záležet na vzájemné dohodě 😉. Příležitostí k růstu je u nás celá řada.

Náš ideál

  • Student/ka VŠ s ekonomickým zaměřením
  • Pokročilá znalost MS Office s důrazem na Word a Excel
  • Výborná znalost ČJ +AJ na pokročilé úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost a diskrétnost při práci s citlivými daty
  • Schopnost pracovat na několika úkolech zároveň a určit si priority
  • Předchozí pracovní zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Nástup ihned / dle dohody

Hlavní náplň práce

  • Koordinace schůzek
  • Organizace interních školení a workshopů
  • Příprava a administrace smluv
  • Operativní reporting
  • Spolupráce na tvorbě forecastu výnosů na obchodních zakázkách a nabídkách
  • Gramatická a stylistická korektura obchodních nabídek v ČJ / AJ
  • Správa portálu našich partnerů a souvisejících dokumentů v CRM Salesforce: zápisy ze schůzek, zakládání nových kontaktů a jejich aktualizace, dohledávání potřebných informací apod.
  • Komunikace s klienty: např. organizace meetingů, evidence nabídek, zasílání výkazů ke schválení a další

Co Ti nabízíme a proč do toho jít s námi?

  • Zajímavou, různorodou a samostatnou práci v prostředí úspěšného českého IT startupu
  • Profesní rozvoj a další vzdělávání
  • Potkáš u nás skvělou partu vstřícných lidí
  • pracujeme v neformální atmosféře, v příjemných kancelářích na Václavském nám.
  • Flexibilní pracovní dobu, home-office
  • Zkrácený úvazek s možností následného navýšení
  • ...a v příštím roce letíme na teambuilding na Havaji! 😊