info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Marketing Cloud – automatizace pro B2C i B2B

Enehano SolutionsMarketing Cloud – automatizace pro B2C i B2B

S Marketing Cloudem vytěžíte všechna data a proměníte je ve výnosy

Marketing Cloud vám pomůže identifikovat nejlepší potenciální zákazníky, vytvořit chytlavou e-mailovou či SMS kampaň, spravovat sociální sítě a data průběžně vyhodnocovat.

Vytvářejte personalizovaný obsah, kterému vaší zákazníci nebudou schopni odolat. Marketing Cloud vám umožní individuální a přesně cílenou komunikaci s využitím všech komunikačních kanálů. Využijte je naplno a zaměřte se na individuální potřeby vašich zákazníků.

Ukázku jak automatizovat omnikanálové zákaznické cesty na jedné marketingové platformě Salesforce Marketing Cloud můžete shlédnout zdeukázka je v češtině a cca 10 minut dlouhá.

Všechna data o zákaznících na jednom místě

Automatizace marketingových aktivit vám pomůže efektivněji využívat dostupné zdroje, oslovit vaše zákazníky ve správný čas, správným komunikačním kanálem a správnou informací. Rozšířením o prvky AI budete schopni okamžitě doporučit zákazníkovi další produkty nebo služby a předpokládat jeho aktuální nebo budoucí potřeby. S Marketing Cloudem vytěžíte maximum z každé zákaznické interakce.

Marketing Cloud vám pomůže

Propojit veškeré interakce vašich zákazníků z různých komunikačních kanálů a zařízení
Segmentovat a cílit marketingové kampaně na základě zákaznických dat a chování
Vyhodnotit marketingové kampaně a optimalizovat firemní strategii
Personalizovat obsah dle konkrétního zákazníka

Co vše můžete s Marketing Cloudem zefektivnit?

Sledujte cestu vašich zákazníků

  • Klíčem k zisku nových i udržení stávajících zákazníků je pozorovat jejich chování při pohybu na vašem webu či e-shopu, při prvním i opakovaném nákupu. Přizpůsobte cestu k zákazníkovi na míru jeho preferencí. Díky získaným datům můžete optimalizovat váš web, mailingové kampaně, PPC kampaně a další formy online marketingové propagace.

Zvyšte návratnost investic do marketingu

  • Identifikujte nejlepší potenciální zájemce a proměňte je v platící zákazníky řadou prostředků – od e-mailových kampaní až po placenou reklamu. Jednoduše vytvářejte vstupní stránky a formuláře a připravujte přesně cílené kampaně s personalizovaným obsahem.

Uspějte na poli mailingu

  • Správně vytvořená e-mailová kampaň patří mezi nejsilnější marketingové nástroje, s e-mailovou marketingovou platformou od Salesforce to poznáte na vlastní kůži. Použijte data z CRM či z webových analýz a sestavte personalizovanou kampaň, která zvýší prodej vašeho produktu či služby, výrazně.

Vytěžte maximum ze sociálních sítí

  • Důležitým stavebním kamenem každého moderního marketingu jsou sociální sítě, které přináší nejen čerstvá témata a trendy, ale také zpětnou vazbu, na kterou vaše značka musí reagovat. Díky Salesforce můžete naplno vytěžit data z každé zákaznické interakce, které využijete pro další optimalizace kampaní a prodeje.

Vytvořte si úzce zacílená publika

  • Díky množství dat, které prostřednictví Marketing či Sales cloudu získáváte, můžete zásadně optimalizovat inzerci v online prostoru a vystavět přesně zacílená publika na Facebook, Google, Instagram, Twitter či třeba YouTube.

Využijte data pro SMS marketing

  • Získaná data můžete použít i pro mobilní interakce, jako jsou SMS zprávy – pomocí chytře vytvořených SMS a MMS zpráv získáte další zákazníky. Vytvořit můžete zprávu, která zacílí na konkrétní teritorium, reaguje na bezprostřední akci zákazníka nebo nabízí slevu či jinou akci.

Vyšší efektivita marketingu

Rozšíření CRM na míru

Největší výhodou Salesforce je jeho rozšiřitelnost a přizpůsobitelnost. CRM je možné doplnit o všechny komponenty, které k optimalizaci vašeho podnikání potřebujete – proto je Salesforce # 1 na trhu. A co navíc? Pokud budete potřebovat další přizpůsobení, máte k dispozici plnohodnotný programovací jazyk APEX, se kterým snadno integrují interní systémy.

Integrovaná mailová schránka

Ať už používáte Microsoft Outlook nebo Gmail, díky jeho propojení se Salesforce si můžete prohlédnout detail vašich zákazníků hned vedle e-mailu, na které se zrovna chystáte odpovědět. Veškeré odchozí i příchozí maily můžete ukládat do historie klienta v Salesforce, což pořádně urychlí práci ostatním pracovníkům, kteří tak ihned můžou navázat na vaší konverzaci.

Automatizace procesů ušetří čas

Žádné rutinní procesy, které vám žerou čas. Salesforce se o administrativu postará, rozdělí prodejní tipy a příležitosti jednotlivým obchodním zástupcům a sleduje, zda se těmto příležitostem věnují. Kromě toho se postará také o notifikace, automatické procesy schvalování či třeba přání k narozeninám zákazníka. Díky Salesforce nezůstane žádná poptávka bez odezvy.

Optimalizujte s detailními reporty

Během vašeho podnikání získáváte celou řadu informací, které vám Salesforce pomůže vyhodnotit a pomoct vám tak udělat ta nejlepší rozhodnutí, od operativních až po strategická. Pomocí reportů můžete sledovat konkrétní oblast do posledního detailu a zlepšovat ji. Reportovat můžete i služby zákazníkům.

Táhnete za jeden provaz

Salesforce vznikl jako CRM pro obchodní týmy a proto je designován tak, aby co nejvíce podpořil a zlepšil týmovou spolupráci. Snadno si můžete předávat jednotlivé úkoly, zakázky i celé klienty, takže snadno koordinujete práci nejen v jednom týmu, ale i mezi více obchodními týmy. Plynulost podnikání nenaruší nemocenská, ani dovolená.

Zaujali jsme vás? Pojďme si o tom nezávazně popovídat

Máme totiž zkušenosti nejen s IT, ale i s businessem a s marketingem.

Proto jsme schopní se vžít do vaší situace a najít to nejlepší řešení.