info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsSalesforce Sales Cloud – automatizace obchodních procesů

Pomůžeme vám zvýšit prodej! Získejte přehled o svém podnikání v reálném čase

Salesforce Sales Cloud je CRM nové generace, které plně spojuje obchod, marketing a zákaznický servis. Je to šikovný pomocník, který vám pomůže uzavírat obchodní příležitosti rychleji, snadněji a efektivněji.

Se Sales Cloud můžete rychleji automatizovat aktivity, schvalování a mnoho dalších funkcí. Nic vám neunikne – o svém podnikání máte přehled v reálném čase díky dashboardům, se kterými může kdokoliv vytvářet podrobné zprávy a přehledy.

Všechny informace na jednom místě

Sales Cloud poskytuje kompletní 360° pohled na zákazníka. Veškeré zákaznické informace najdete na jednom místě – od telefonního čísla, přes preferované způsoby kontaktu až po celou historii komunikace. Sales Cloud vám pomůže vytěžit ze zákaznických dat maximum!

Posuňte vztahy s vašimi zákazníky na vyšší úroveň. Díky Sales Cloud můžete v reálném čase sledovat veškeré obchodní příležitosti, na podrobných reportech analyzovat aktuální trendy nebo plánovat své obchodní aktivity pomocí přehledného kalendáře!

Sales Cloud vám pomůže

Automatizovat obchodní a marketingové aktivity Zorientovat se v záplavě zákaznických datPrioritizovat obchodní příležitosti a plně se soustředit na nejdůležitější případy.

Mít svou kancelář vždy sebou pomocí mobilní aplikace Udělat si pořádek v množství schůzek, úkolů a jiných aktivit

Co vše Salesforce Sales Cloud zefektivní?

Proměňte zájemce na platící zákazníky rychleji

  • Sledujte potenciální zákazníky, kteří jsou nejblíže konverzi, a zaměřte své úsilí přímo na ně. Se Sales Cloudem investujete váš čas efektivně do aktivit a zákazníků, kteří přinesou požadovaný výsledek.

Komunikujte z jednoho místa napříč komunikačními kanály

  • Sledujte přímo v Salesforce veškerou komunikaci se zájemci nebo zákazníky, ať už probíhala přes mail, LinkedIn či Facebook.

Nenechte si uniknout příležitost

  • Získejte virtuálního pomocníka, který vám vždy poskytne aktuální přehled o vašich obchodních příležitostech. Na jednom místě najdete zápisy z jednání se zákazníky a fáze, ve kterých se nachází váš výrobek či obchod.

Analyzujte prodejní data

  • Vytěžte víc ze svých zákaznických a prodejních dat. Pomocí vestaveného analytického nástroje je můžete jednoduše (a bez potřeby zapojit datového analytika) analyzovat a využít k optimalizaci vašeho podnikání, zvýšení produktivity prodeje a zpřesnění marketingových aktivit.

Zachyťte a zmapujte celou Digitální stopu

  • Integrací na sociální sítě, email, telefonní nebo jiné komunikační kanály (chat, SMS, atd.) můžete v reálném čase sledovat a analyzovat chování vašich zákazníků. Následně pomocí prvků AI můžete objevovat a analyzovat vzorce chování, identifikovat preference vašich zákazníků nebo predikovat budoucí trendy.

Mějte přenosnou kancelář v kapse

  • Nemusíte nic složitě kódovat, mobilní aplikaci během pár kliknutí vyladíte do firemních barev, umístíte logo a dáte k dispozici svým zaměstnancům, kteří tak mohou řešit jakýkoliv proces od prodeje až po HR, odkudkoliv.

Vyšší efektivita marketingu

Rozšíření CRM na míru

Největší výhodou Salesforce je jeho rozšiřitelnost a přizpůsobitelnost. CRM je možné doplnit o všechny komponenty, které k optimalizaci vašeho podnikání potřebujete – proto je Salesforce # 1 na trhu. A co navíc? Pokud budete potřebovat další přizpůsobení, máte k dispozici plnohodnotný programovací jazyk APEX, se kterým snadno integrují interní systémy.

Integrovaná mailová schránka

Ať už používáte Microsoft Outlook nebo Gmail, díky jeho propojení se Salesforce si můžete prohlédnout detail vašich zákazníků hned vedle e-mailu, na které se zrovna chystáte odpovědět. Veškeré odchozí i příchozí maily můžete ukládat do historie klienta v Salesforce, což pořádně urychlí práci ostatním pracovníkům, kteří tak ihned můžou navázat na vaší konverzaci.

Automatizace procesů ušetří čas

Žádné rutinní procesy, které vám žerou čas. Salesforce se o administrativu postará, rozdělí prodejní tipy a příležitosti jednotlivým obchodním zástupcům a sleduje, zda se těmto příležitostem věnují. Kromě toho se postará také o notifikace, automatické procesy schvalování či třeba přání k narozeninám zákazníka. Díky Salesforce nezůstane žádná poptávka bez odezvy.

Optimalizujte s detailními reporty

Během vašeho podnikání získáváte celou řadu informací, které vám Salesforce pomůže vyhodnotit a pomoct vám tak udělat ta nejlepší rozhodnutí, od operativních až po strategická. Pomocí reportů můžete sledovat konkrétní oblast do posledního detailu a zlepšovat ji. Reportovat můžete i služby zákazníkům.

Táhnete za jeden provaz

Salesforce vznikl jako CRM pro obchodní týmy a proto je designován tak, aby co nejvíce podpořil a zlepšil týmovou spolupráci. Snadno si můžete předávat jednotlivé úkoly, zakázky i celé klienty, takže snadno koordinujete práci nejen v jednom týmu, ale i mezi více obchodními týmy. Plynulost podnikání nenaruší nemocenská, ani dovolená.

Zaujali jsme vás? Pojďme si o tom nezávazně popovídat

Máme totiž zkušenosti nejen s IT, ale i s businessem a s marketingem.

Proto jsme schopní se vžít do vaší situace a najít to nejlepší řešení.