info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsKonference Konference Kam kráčíš obchode a soutěž o půjčení vozu Tesla model X

Konference Kam kráčíš obchode a soutěž o půjčení vozu Tesla model X

Soutěž o půjčení vozu Tesla model X na konferenci Kam kráčíš obchode a jeho následné předání CEO Enehano Solutions Jiřím Machem.

Na konferenci Kam kráčíš obchode v 3. tisíciletí zaznělo několik novinek ohledně byznysu a mimo jiné zde proběhla i soutěž o půjčení vozu Tesla model X. Více o této akci naleznete zde.

 

Byli jsme hlavním partnerem akce, a proto jsme si na účastníky mohli připravit soutěž o půjčení vozu Tesla model X. Jedná se o čistě elektronické luxusní SUV vyráběné automobilkou Tesla Motors. Tento elektrický automobil určitě překvapí nejen svojí kapacitou, co se počtu 7 cestujících týče, ale podivuhodný je i dojezd tohoto vozidla. Dále je vybavena tzv. falcon wing dveřmi, tedy dveřmi vyklápějícími se nahoru a panoramatickým předním oknem s parádním výhledem.

 

Vítězem se nakonec stal pan Karel Wolf, cestovatel a organizátor festivalu Kolem světa. Blahopřejeme a jsme rádi, že jsme mu tohle krásné vozidlo mohli předat a udělat mu tím i jeho rodině radost z nezapomenutelného zážitku.

 

 

 

 

Michal Mach