info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsKonference 16.10.2018 je den inovace a inspirace! A hned dvakrát!

16.10.2018 je den inovace a inspirace! A hned dvakrát!

Ve stejný den, 16.10.2018, probíhají dvě mimořádně zajímavé akce pro každého, kdo chce být úspěšný v online světě, marketingu a digitální transformaci.

  • v rámci akce Czech Internet Forum se můžeme těšit na nejdůležitější trendy, zkušenosti a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa.
  • zatímco Salesforce Basecamp chystá exkluzivní obsah v rámci své evropské tourve které nabízí inovace v oblastech digitálního marketingu, zákaznické péči a automatizaci v obchodě z celého světa.

 

Enehano Solutions bude přednášet na obou. Která je vhodná pro Vás? Pojďme si říci základní informace a parametry obou akcí:

 

Czech Internet Forum

16. října 9:15 – NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

  • Zástupci společností Kiwi.com, Blue MilkGoogle a mnoho dalších, představí zkušenosti a aktuální trendy české online scény. Mj. marketing ve věku asistence, jak zlepšovat svět technologiemi, jak se stát slavným do pěti let a atd.
  • Enehano Solutions bude zastupovat Pavel Holý s přednáškou na téma “Jak automatizovat omnikanálové zákaznické cesty”. Věřte, že už existuje způsob jak v jediném marketingovém nástroji řídit obsah, audience a efektivitu kampaní všech digitálních reklamních prostorů (Facebook, Google, web, emaily, sms…).
  • Účast je zpoplatněna.
  • Agendu a více informací o konferenci naleznete zde

 

Salesforce Basecamp

16. října 9:00 – PALÁC ŽOFÍN

 

Národní dům na Vinohradech

 

Palác Žofín

 

 

 

 

Michal Peška