info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsIBM Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano Solutions slaví první narozeniny. Za úvodních 12 měsíců stihl více než některé firmy za dlouhé roky. Firma získala ocenění IBM Partner roku 2016, povedlo se jí vybojovat zakázky od mobilních operátorů i velkých bank. Nyní se odborníci na CRM řešení připravují na expanzi do zahraničí.

Odborníci z Enehano Solutions se zaměřují na implementaci a rozvoj CRM řešení na cloudové platformě Salesforce. Druhým významným partnerem je společnost IBM. Zde se společnost Enehano Solutions také zaměřuje na řešení pro business. Jedná se například o nástroje pro omni-channel marketing IBM Campaign, reportingové nástroje Cognos Analytics a chytrý reporting s umělou inteligencí Watson Analytics. Během prvního roku svého působení společnost získala zakázky od velkých českých bankovních institucí a mobilních operátorů. Mezi klienty nechybí jména jako O2, ČSOB, Equa bank, ale samozřejmě i menší zákazníci, např. výrobce barevných ponožek We are Ferdinand.

Na základě spolupráce s IBM obdržela společnost ocenění „Partner roku 2016“. Zakladatel Enehano Solutions Jiří Mach vidí budoucnost svého startupu především v expanzi za hranice České republiky. V rozhovoru níže mimo jiné vysvětluje, proč mladá firma vsadila zrovna na cloudové řešení Salesforce.

 

Celý článek: http://sdeleni.idnes.cz/startup-enehano-slavi-rok-diky-nim-radi-umela-inteligence-i-v-cr-psj-/eko-sdeleni.aspx?c=A170714_101940_eko-sdeleni_rest

Jiří Mach