Proběhlé akce

Jak využít čerstvé Salesforce novinky?

Jak na obsluhu na základě jednotných dat nebo spolupráci spolupráce s partnery na tvorbě produktů? Své zkušenosti sdílí Emel Idriz, Senior Manager Sales Operations v PriceFx. Účastníky, společně s Martinem Hronkem, Business Consultantem v Enehano Solutions, sezámila i s tím, jak zefektivnili procesy napříč útvary a společnostmi a jak využívají partnerský a zákaznický portál jako nástroj pro komunikaci s klienty.

Zobrazit záznam

Proč implementovat Tableau CRM? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody, jak postupovat při návrhu dashboardů nebo jak stavět datasety nám odprezentoval Director Sales CEE ve Flowmon Networks – Jaroslav Štusák společně sPetrem Mudrochem, Salesforce Business Architect v Enehano Solutions.

Zobrazit záznam

Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions se zaměřil na to, jak sjednotit zákaznický profil. Jak chytře segmentovat, jak personifikovat napříč komunikačními kanály nebo jak využívat AI insights a vizualizace? Bude se vám líbit jeho přednáška jako účastníkům na živé akci?

Zobrazit záznam

Dovězte se, proč si vybrat pro vizualizace vašich dat zrovna Tableau, kde končí nativní reporting Salesforce a kde začíná Tableau. Vyslechněte si zkušenosti naší CFO Katky, která už Tableau využívá. Jaké v něm vidí (ne)výhody?

Zobrazit záznam

Digitalizace ve financích: Mýty a fakta

Panelovou diskusí naše hosty provedl Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor.

Zobrazit záznam

Vnímáte rostoucí trend zavádění klientské 360 a plánování obchodní produkce v rámci různých distribučních sítích v reálném čase? Jiří Mach, CEO & Founder Enehano Solutions, ve svém příspěvku mluví i o dalších inovacích, které mění práci s klienty a klientskými daty. Dovězte se, proč je důležité online propojení komunikace s kontaktním centrem a pobočkovou, interní nebo externí distribuční sítí nebo jaké jsou možnosti v rámci sdílení informací.

Zobrazit záznam

Také vnímáte trend, v rámci kterého finanční instituce přecházejí od produktově centrické komunikace na komunikaci centricky zákaznickou. Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions vám přiblíží, jaké jsou kritické oblasti tvorby úspěšné zákaznické cesty. Jaké výzvy na firmy po cestě čekají? A jaké benefity zákaznicky centrický model přináší?

Zobrazit záznam

Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor ve své vizionářské přednášce mluví o blízké budoucnosti v oblasti finančnictví. Jaká je budoucnost pobočkové sítě? Jakých je 21 trendů s nezanedbatelným vlivem na vývoj ve světě financí. Podívejte se na video a dovězte se víc.

Zobrazit záznam

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.