Proběhlé akce

Jak využít čerstvé Salesforce novinky?

Jak na obsluhu na základě jednotných dat nebo spolupráci spolupráce s partnery na tvorbě produktů? Své zkušenosti sdílí Emel Idriz, Senior Manager Sales Operations v PriceFx. Účastníky, společně s Martinem Hronkem, Business Consultantem v Enehano Solutions, sezámila i s tím, jak zefektivnili procesy napříč útvary a společnostmi a jak využívají partnerský a zákaznický portál jako nástroj pro komunikaci s klienty.

Zobrazit záznam

Proč implementovat Tableau CRM? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody, jak postupovat při návrhu dashboardů nebo jak stavět datasety nám odprezentoval Director Sales CEE ve Flowmon Networks – Jaroslav Štusák společně sPetrem Mudrochem, Salesforce Business Architect v Enehano Solutions.

Zobrazit záznam

Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions se zaměřil na to, jak sjednotit zákaznický profil. Jak chytře segmentovat, jak personifikovat napříč komunikačními kanály nebo jak využívat AI insights a vizualizace? Bude se vám líbit jeho přednáška jako účastníkům na živé akci?

Zobrazit záznam

Dovězte se, proč si vybrat pro vizualizace vašich dat zrovna Tableau, kde končí nativní reporting Salesforce a kde začíná Tableau. Vyslechněte si zkušenosti naší CFO Katky, která už Tableau využívá. Jaké v něm vidí (ne)výhody?

Zobrazit záznam

Digitalizace ve financích: Mýty a fakta

Panelovou diskusí naše hosty provedl Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor.

Zobrazit záznam

Vnímáte rostoucí trend zavádění klientské 360 a plánování obchodní produkce v rámci různých distribučních sítích v reálném čase? Jiří Mach, CEO & Founder Enehano Solutions, ve svém příspěvku mluví i o dalších inovacích, které mění práci s klienty a klientskými daty. Dovězte se, proč je důležité online propojení komunikace s kontaktním centrem a pobočkovou, interní nebo externí distribuční sítí nebo jaké jsou možnosti v rámci sdílení informací.

Zobrazit záznam

Také vnímáte trend, v rámci kterého finanční instituce přecházejí od produktově centrické komunikace na komunikaci centricky zákaznickou. Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions vám přiblíží, jaké jsou kritické oblasti tvorby úspěšné zákaznické cesty. Jaké výzvy na firmy po cestě čekají? A jaké benefity zákaznicky centrický model přináší?

Zobrazit záznam

Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor ve své vizionářské přednášce mluví o blízké budoucnosti v oblasti finančnictví. Jaká je budoucnost pobočkové sítě? Jakých je 21 trendů s nezanedbatelným vlivem na vývoj ve světě financí. Podívejte se na video a dovězte se víc.

Zobrazit záznam

Webináře

Víte, co je Smarketing?

Mnoho firem řeší svůj business a aktivně podporuje své sales oddělení. S marketingem vymýšlí různé strategie, jak lépe komunikovat s potenciálními zákazníky a podpořit tak dosáhnutí firemních cílů. Občas se stane, že marketing vymyslí kampaň a sales oddělení to nepomáhá, nedostává zpět potřebné informace. Jak propojit sales a marketing? Proč je to vlastně důležité? Nejen o tom byl webinář Smarketing rychle rostoucích B2B firem.
Zobratit záznam

Jaký byl webinář o kontaktních centrech?

COVID-19 zaskočil všechny z nás. Především stále se zpřísňující vládní opatření. Pro všechny to byla obrovská zkouška. Přineslo to však i spoustu pozitivních věcí. Jedna z nich byla vlna solidarity a pomoci. My neumíme šít roušky a ani vařit ve velkém. Raději jsme připravili několik webinářů, které jsme poskytli zdarma. A co ještě? Nechte se překvapit.
Zobratit záznam

Jak dopadla panelová diskuze ředitelů úspěšných firem o změnách v době pokoronové?

Panelová diskuze ředitelů úspěšných firem o změnách v době pokoronové byla dlouho očekávanou akcí. Těšili jsme se na vhled do různých sektorů, do myšlení odlišných firem a především na inspiraci, kterou z toho načerpáme. Jste zvědaví, co jsme se vše dozvěděli? O čem jsme se bavili? Jak vnímají vyhlídky do budoucna ředitelé společností Kiwi.com, ČSOB Pojišťovna, DPD, Zonky nebo Loono?
Zobratit záznam

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.