Proběhlé akce

Jak využít čerstvé Salesforce novinky?

Jak na obsluhu na základě jednotných dat nebo spolupráci spolupráce s partnery na tvorbě produktů? Své zkušenosti sdílí Emel Idriz, Senior Manager Sales Operations v PriceFx. Účastníky, společně s Martinem Hronkem, Business Consultantem v Enehano Solutions, sezámila i s tím, jak zefektivnili procesy napříč útvary a společnostmi a jak využívají partnerský a zákaznický portál jako nástroj pro komunikaci s klienty.

Zobrazit záznam

Proč implementovat Tableau CRM? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody, jak postupovat při návrhu dashboardů nebo jak stavět datasety nám odprezentoval Director Sales CEE ve Flowmon Networks – Jaroslav Štusák společně sPetrem Mudrochem, Salesforce Business Architect v Enehano Solutions.

Zobrazit záznam

Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions se zaměřil na to, jak sjednotit zákaznický profil. Jak chytře segmentovat, jak personifikovat napříč komunikačními kanály nebo jak využívat AI insights a vizualizace? Bude se vám líbit jeho přednáška jako účastníkům na živé akci?

Zobrazit záznam

Dovězte se, proč si vybrat pro vizualizace vašich dat zrovna Tableau, kde končí nativní reporting Salesforce a kde začíná Tableau. Vyslechněte si zkušenosti naší CFO Katky, která už Tableau využívá. Jaké v něm vidí (ne)výhody?

Zobrazit záznam

Digitalizace ve financích: Mýty a fakta

Panelovou diskusí naše hosty provedl Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor.

Zobrazit záznam

Vnímáte rostoucí trend zavádění klientské 360 a plánování obchodní produkce v rámci různých distribučních sítích v reálném čase? Jiří Mach, CEO & Founder Enehano Solutions, ve svém příspěvku mluví i o dalších inovacích, které mění práci s klienty a klientskými daty. Dovězte se, proč je důležité online propojení komunikace s kontaktním centrem a pobočkovou, interní nebo externí distribuční sítí nebo jaké jsou možnosti v rámci sdílení informací.

Zobrazit záznam

Také vnímáte trend, v rámci kterého finanční instituce přecházejí od produktově centrické komunikace na komunikaci centricky zákaznickou. Jakub Lysáček, Salesforce Marketing Automation Lead z Enehano Solutions vám přiblíží, jaké jsou kritické oblasti tvorby úspěšné zákaznické cesty. Jaké výzvy na firmy po cestě čekají? A jaké benefity zákaznicky centrický model přináší?

Zobrazit záznam

Petr Beneš, Co-founder 6D Academy, Business Coach & Mentor ve své vizionářské přednášce mluví o blízké budoucnosti v oblasti finančnictví. Jaká je budoucnost pobočkové sítě? Jakých je 21 trendů s nezanedbatelným vlivem na vývoj ve světě financí. Podívejte se na video a dovězte se víc.

Zobrazit záznam

Webináře

Víte, co je Smarketing?

Mnoho firem řeší svůj business a aktivně podporuje své sales oddělení. S marketingem vymýšlí různé strategie, jak lépe komunikovat s potenciálními zákazníky a podpořit tak dosáhnutí firemních cílů. Občas se stane, že marketing vymyslí kampaň a sales oddělení to nepomáhá, nedostává zpět potřebné informace. Jak propojit sales a marketing? Proč je to vlastně důležité? Nejen o tom byl webinář Smarketing rychle rostoucích B2B firem.
Zobratit záznam

Jak dopadla panelová diskuze ředitelů úspěšných firem o změnách v době pokoronové?

Panelová diskuze ředitelů úspěšných firem o změnách v době pokoronové byla dlouho očekávanou akcí. Těšili jsme se na vhled do různých sektorů, do myšlení odlišných firem a především na inspiraci, kterou z toho načerpáme. Jste zvědaví, co jsme se vše dozvěděli? O čem jsme se bavili? Jak vnímají vyhlídky do budoucna ředitelé společností Kiwi.com, ČSOB Pojišťovna, DPD, Zonky nebo Loono?
Zobratit záznam

Jaký byl webinář o kontaktních centrech?

COVID-19 zaskočil všechny z nás. Především stále se zpřísňující vládní opatření. Pro všechny to byla obrovská zkouška. Přineslo to však i spoustu pozitivních věcí. Jedna z nich byla vlna solidarity a pomoci. My neumíme šít roušky a ani vařit ve velkém. Raději jsme připravili několik webinářů, které jsme poskytli zdarma. A co ještě? Nechte se překvapit.
Zobratit záznam

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.