Enterprise Stage

Salesforce Keynote

Salesforce pohled na digitální transformaci, pokrok v CEE a vliv COVID 19, Hrvoje Supic, regionální viceprezident společnosti Salesforce odpovědný za střední a východní Evropu. (ENG)

DPD - Salesforce jako Core Systém

David Žežulka, obchodní a marketingový ředitel DPD Vám ukáže, jak lze Salesforce využít téměř naplno. Tj. Ne pouze jako CRM řešení pro zobrazení klientských dat, ale především jako nástroj pro řízení obchodu, onboardingu a zákaznický servis klienta. Podpisem smlouvy to teprve začíná!

Salesforce - Transformation objectives and options in the Utility industry in B2B and B2C (ENG)

ČMSS - Jak zavést Cloud CRM do Enterprise společnosti?

Jak na implementaci cloud CRM ve velké finanční instituci? Jak nastartovat celý projekt i správně řídit očekávání? Jaký zvolit delivery model - agilní nebo waterfall přístup?

ČSOB pojišťovna - Jak nám Salesforce pomohl řídit obchod v době koronakrize?

Jakým způsobem Salesforce používá ČSOB pojišťovna? Jaké jsou zkušenosti z prvního roku používání a na co si dát pozor? A především jak Vám Salesforce pomohl v době koronakrize s řízením obchodní sítě?

SME Stage

Salesforce - How Tesonet optimizes cross-team collaboration to propel growth  (Language: ENG)

Flowmon Networks - Optimalizace moderního B2B marketingu pomocí Salesforce a Pardot

Jan Zimovčák, Digital Marketing Specialit představil, jak celý systém jejich B2B marketingu reálně funguje a co i Vám pomůže snížit vytíženost marketingového týmu.

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.