info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Digitální transformace

Enehano SolutionsDigitální transformace

Digitální transformace - revoluce, která mění podnikání

Náš každodenní život se rozšířením moderních technologií stále více posouvá do digitálního světa. Většina z nás si už pomalu ani nedokáže představit život bez internetu.

 

Tyto změny ovlivňují a mění chování, návyky a preference zákazníků. A tak vzniká potřeba aby se firmy tomuto trendu přizpůsobili. V rámci udržení konkurenceschopnosti nebo získaní náskoku před konkurenty jsou investice do IT řešení nezbytné. Digitální transformaci  v Enehanu vnímáme jako nástroj pro dosažení vašich firemních cílů.

 

Moderní technologie, které u zákazníků implementujeme i vám mohou usnadnit komunikaci s vašimi zákazníky pomocí propojení sociálních sítí přímo do informačního systému a zabezpečení komunikace na veškeré kanály z jednoho místa, nebo snížení nákladů pomocí automatizací obchodních aktivit. Pokud i vy chcete posunout vaší firmu na vyšší úroveň, neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci!

Salesforce - #1 aplikační platforma

Proměňte zájemce na platící zákazníky rychleji a efektivněji

S Marketing Cloudem proměníte vaše data na výnosy

Inteligentní zákaznická podpora zvýší loajalitu vašich zákazníků

Zařaďte vyšší výkon

44%

Vyšší produktivita obchodu

Se stejným množstvím zdrojů

75%

Snížení nákladů

Snižte si své náklady na IT infrastrukturu

70%

Rychlejší time-to-market

Vytvářejte nové aplikace raketovou rychlostí

Jak vám můžeme pomoci?

Automatizace obchodních aktivit s cílem zvýšit efektivitu a zisk vaší společnosti, snížit náklady nebo usnadnit život vašich obchodníků.

Obohaťte a zoptimalizujte výsledky segmentace Vašeho cílového publika díky prediktivnímu modelování v procesu kampaně.

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence, machine learning (strojové učení) nebo IoT. V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme v našem portfoliu řešení.

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pokročilých IT znalostí.

Naši konzultanti pracují s know-how z řady projektů pro největší české společnosti. Zároveň každý konzultant v sobě spojuje business a IT znalosti.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naši odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.

Vaše digitální platforma