Pojďte to s námi zkusit i vy!

Jako průkopníci digitální transformací zefektivňujeme podnikání firem v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo marketingu, a to hlavně skrze implementaci a rozvoj platformy Salesforce. Ozvěte se nám!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
SÍDLO SPOLEČNOSTI
Václavské nám. 837/11, 110 00 Praha, Česká republika
TELEFON

Management tým

Jiří Mach
FOUNDER & CEO                                        

„10 let zkušeností jako business konzultant v marketingu a obchodu, 15 let zkušeností v oboru SW vývoje, 10 let zkušeností s digitální transformací velkým firem, absolvent MFF UK v oboru SW inženýrství."

Michal Peška
FOUNDER & SALES DIRECTOR

„20 let zkušeností v oboru dodávek SW řešení na míru pro banky, pojišťovny, telekomunikační operátory a další velké firmy v ČR, absolvent ČVUT v oboru SW inženýrství."

Milan Bodlák
CTO                

„Solution Architect s 6ti Salesforce certifikacemi a přesahem do oblastí: Integrace, Campaign management, DWH a Business Intelligence. Zkušenosti získal především na projektech ve Vodafone, NN, ČSOB, ČMSS".

Kateřina Alenková
CFO

"Kompletní správa financí, Controlling, KPI, BSC, nastavování procesů, analýzy."

Obchodní tým

Michal Peška
FOUNDER & SALES DIRECTOR

„20 let zkušeností v oboru dodávek SW řešení na míru pro banky, pojišťovny, telekomunikační operátory a další velké firmy v ČR, absolvent ČVUT v oboru SW inženýrství."

Jaroslav Havrda
ENTERPRISE SALES DIRECTOR           

„Jarda již 20 let pomáhá velkým firmám transformovat jejich podnikání.V Enehanu zodpovídá za úspěchy našich největších zákazníků."  

Jiří Vytlačil
Director Of Business Development

„Přes 20 let zkušeností v automatizaci a digitalizaci business procesů klientů. Budování dlouhodobého partnerství, vztahů a vzájemného rozvoje. Absolvent ČVUT se specializací na grafiku a algoritmizaci. Obracejte se na mne kdykoli máte v plánu měnit vaše firemní business procesy a systémové řešení, nebo máte skvělý nápad na jakoukoli spolupráci. "

Petr Kampů
Key account manager

„V Enehano Solutions pomáháme podnikům v jejich cestách za digitalizací automatizací jejich marketingových, prodejních a CX funkcí pomocí Salesforce. Věříme v důležitost propojení technologií a podniků, a proto jsme vytvořili Enehano. Zaměřte se na svou práci a my se postaráme o zbytek.“