Digital Transformation Summit

Digital Transformation Summit

Enehano expanduje do Švédska

Dlouho chystaná a rozmýšlená expanze se stala skutečností. Nebáli jsme se jít do vzdáleného trhu a není to pro Enehano poprvé. Této akci předcházeli měsíce plánování, analýz, zvažování rizik. Každý, kdo podstupuje rozhodovací proces, ví, kolik faktorů je zapotřebí vzít v úvahu.

Po detailní analýze jsme vybrali Švédsko. Jedná se o zemi, kde je digitální transformace již dlouho dobu běžnou součástí ekonomiky a strategie firem. Po zkušenostech z Německa i USA jsme se přesvědčili, že jsme na tento krok více než připravení.

„Enehano Solutions dlouhodobě pomáhá firmám s automatizací marketingu, řízením obchodní sítě, zefektivňováním zákaznického servisu a omni-channel experience zákazníků pomocí platformy Salesforce. Jako Salesforce Gold partner věříme, že se nám podaří uspět i na velmi konkurenčním švédském trhu.“, uvedl Jiří Mach, CEO Enehano Solutions

Pro podporu rozvoje obchodu ve Švédsku chystáme několik webinářů.

Témata směřujeme například na:

  • Pardot jako užitečný marketingový nástroj v B2B obchodu a marketingu.
  • Dále na Salesforce Marketing Cloud, kde chceme ukázat možnosti propojení on-premise a digitálních komunikačních kanálů – především v prostředí velkých enterprise zákazníků.
  • Rozhodně chceme představit několik referencí od našich zákazníků na vlajkovou loď Salesforce – Sales a Service Cloud pro řízení obchodní sítě a kontaktního centra.
  • A protože Salesforce je i platforma pro digitalizaci procesů, ukážeme, jak lze přímo v Salesforce řídit celou firmu a všechny její procesy.

 Chceme představit možnosti, které Salesforce poskytuje pro firmy každé velikosti.

Webináře budou obohaceny o reálné zkušenosti, ať už příkladů našich zákazníků nebo z našich interních projektů.

Ale samozřejmě je také velmi důležité mít i lokální pobočku a být co nejblíže našim zákazníkům. I proto jsme se rozhodli založit pobočku ve městě Malmö, které je třetím největším městem Švédska.

„Kromě obchodního zastoupení je cílem naší expanze ve Švédsku získat i lokální odborníky na digitální transformaci, cloudová řešení a automatizaci businessu. A obdobně jako u našich projektů v Německu nebo USA bychom rádi využili sdílení znalostí a přístupů z různých trhů na řešení aktuálních problémů našich zákazníků. Švédská pobočka naopak může využít tým Salesforce vývojářů a architektů se zkušenostmi s integracemi, datovou transformací a bezpečností dat v Salesforce u řady velkých finančních institucí.“, dodává Jiří Mach, CEO Enehano Solutions.

Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na tuto zkušenost…

Novinky a informace

Přímo do vaší emailové schránky

Prozkoumejte související články