Marketingová automatizace a Omnichannel
Marketingová automatizace a Omnichannel

Salesforce News: Personalizovaný marketing – klíčové strategie a využití dat

Personalizovaný marketing přizpůsobuje marketingové zprávy a nabídky na základě individuálních dat zákazníků, čímž se odklání od univerzálního přístupu. Tento přístup je klíčový pro budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, zvyšování loajality a příjmů, ale musí být prováděn opatrně. Klíčové strategie Poznejte své publikum: Sbírejte a analyzujte data, abyste skutečně porozuměli preferencím zákazníků. Segmentujte své publikum nad rámec základních demografických […]

Maximalizujte své marketingové aktivity spojením Salesforce a Emailkampane.cz

V rychle se vyvíjejícím digitálním světě je pro každou firmu složité udržet krok s novými trendy. Efektivní a cílená komunikace je zásadním pilířem úspěchu dnešní doby. Jak můžete posunout vaše marketingové strategie na novou úroveň, aniž byste museli investovat značné množství času do zaučení se do nových systémů nebo najímat specializovaný personál? Odpovědí je spojení Salesforce a Emailkampane.cz. […]

Salesforce news: Einstein GPT = nová éra AI ve světě Salesforce

Einstein GPT je inovativní technologie umělé inteligence od společnosti Salesforce, která přináší auto-generovaný obsah přímo do platformy Salesforce CRM. Tato revoluční funkcionalita umožňuje uživatelům dotazy v přirozeném jazyce a generuje obsah na základě aktuálních dat o zákaznících. Představen na konferenci TrailblazerDX 2023, tento nový přírůstek do rodiny Salesforce AI slibuje přinést do naší pracovní rutiny další úroveň efektivity […]

Marketing dnes musí počítat s real-time personalizací

Real-time personalizovaná komunikace je jedna z oblastí marketingové strategie, se kterou se u našich korporátních klientů setkáváme čím dál častěji. Zatímco ještě před pár lety si některé firmy vystačily s relativně generickým obsahem, který komunikovaly prostřednictvím statických webových bannerů či e-mailových kampaní, posledních pár let už trh konečně volá po sofistikovanějším řešení.

Enehano má novou divizi pro marketingovou automatizaci, řídí ji Lysáček

Výrazně rostoucí zájem o automatizaci marketingu přiměl společnost Enehano vytvořit speciální divizi. Nově vzniklý tým v čele s Jakubem Lysáčkem bude mít za úkol rozšíření nástrojů a řešení pro marketingovou automatizaci do nových segmentů a standardizaci cloudových produktů pro potřeby marketingu.

S čím vám pomůže digitalizace a automatizace B2B marketingu?

O digitalizaci firemních procesů se mluví neustále. Ale jak je na tom marketing v B2B segmentu? Proč je tak důležité věnovat se tvorbě zákaznických cest? Dokážeme díky správnému nastavení získat větší množství kvalifikovaných leadů? Na tyto otázky najdete odpovědi v rozhovoru s naší Business Consultant Kristínou Tyrlíkovou, která je profesionálka v B2B marketingu. 

Proč se v Equa bank rozhodli pro Salesforce Marketing Cloud a jak probíhala jeho implementace v plném provozu?

Na druhém Digital Transformation Summitu, který Enehano uspořádalo 13. května 2021, vystoupil Ondřej Ševeček, Head of CRM v Equa bance. S Jakubem Lysáčkem si povídali o první implementaci Salesforce Marketing Cloud v bankovním prostředí v ČR. Jak v Equa bance přešli z „on premise“ řešení do cloudu, jaké k tomu měli důvody a s jakými výzvami se museli poprat při implementaci? Inspirujte se v rozhovoru.

Implementace lead managementu v Zonky

To, jak ve fintechovém Zonky umí v praxi využít maximum funkcionalit Salesforce Marketing Cloudu, jsme popsali v článku „JAK V ZONKY POMÁHÁ AUTOMATIZOVANÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM“. Filip Paseka, tehdy v Zonky zodpovědný za CRM, prozradil, kde brát leady, jak je transformovat na zákazníky i jak s nimi pracovat, aby byli spokojení a zůstali u nich napořád.

Jak v Zonky pomáhá automatizovaná komunikace se zákazníkem

Zonky asi všichni známe. Jde o fintech, který propojuje investory na jedné straně a lidi, kteří si chtějí půjčit peníze. Zakládají si na férové ceně a na nákladové efektivitě, která je dosažena i díky tomu, že mají Salesforce. Jsou plně online, a tak jak některým firmám covidová doba trošku ublížila, v Zonky díky „bezpobočkovému” režimu pomohla. V online prostředí se pohybují jako ryba ve vodě.