Enehano na Dreamforce – den pátý

Enehano na Dreamforce – den pátý

Piatok nasledovali raňajky s kamarátkou, ktorá žije v San Franciscu už nejaký rok. Zabehli sme na Women in Tech ranajky. Na paneli boli 4 ženy vo vrcholnom manažmente technologických firiem.

Potom som utekala dobehať stánky na Expo a poobede sme sa stretli i s Milanom s naším partnerom ze SaaScend a prebrali sme kam chceme aby smerovala naša spolupráca. Už teraz sa tešíme!!!

Po stretnutí s Craigom som utekala pozrieť tým slovenského scale-upu Slido do cowokingu WeWork, kde budeme mat kanceláriu v San Franciscu.

Navečer sme šli pozriet konečne iné časti mesta ako okolie Market street a vybrali sme sa ku Golden gate bridge a na večeru do Chinatown.

Pátek, poslední den Dreamforce, který končil úderem druhé hodiny odpolední se již nesl v uvolněném duchu. Ještě jsem se stihl zúčastnit pár sessions, dát si oběd a absolvovat poslední session na téma efektivního vývoje díky VS code IDE.

Jednalo se o moji první účast na Dreamforce a zároveň o první návštěvu US musím uznat, že na to, kolik tu bylo lidí a o jak velkou akci se jednalo, tak organizačně to měli pod kontrolou. Pokud bylo potřeba se na cokoli zeptat, byla zde spousta lidí, kteří Vás případně navedli správným směrem nebo Vás poslali za někým odpovědnějším.

Jak jsem se zmínil výše, pro mne zde byla spousta poprvé, které jsem absolvoval v krátkém časovém úseku. Proto na jednu stranu jsem již rád, že jsem celou akci přežil a již je konec. Nabil jsem zde nové znalosti a potkal spousty výborných lidí, ale již se těším domů

Jak Zuzka zmiňuje, poté následovalo příjemné střetnutí s naším partnerem a následně jsme se vydali směr Golden Gate. Vy, co jste tu ještě nebyly, jde o opravdu úžasný pohled.

Teď už jen ve zdraví docestovat zpět. San Francisco, tak zase někdy na viděnou.

A Dreamforce? Je vážně unikátní – viděli jste už někdy na konferenci mnichy? Na závěr odkaz na shrnutí Dreamforce 2018 a fotografie přímo od Salesforce.

Autoři:

Milan Bodlák, Head of Delivery, výlet na Dreamforce dostal jako odměnu za vynikající práci v minulém roce.

Zuzana Maderová, Expansion and Business Development Manager, vycestovala jako součást své pracovní náplně.

Chceš příště jet i Ty? Koukni na naše firemní benefityvolná pracovní místa, pokud ano :).

Novinky a informace

Přímo do vaší emailové schránky

Prozkoumejte související články