info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top
Enehano SolutionsKariéraFiremní benefity

Firemní benefity

Školení a certifikace

Všem zaměstnancům nabízíme školení a to jak interní, tak i externí. S každým konzultantem řešíme jednotlivě jeho kariérní představu a na základě toho společně vybíráme vhodné certifikace a způsoby vzdělávání. Našim zaměstnancům proplácíme 2 pokusy na certifikace a zároveň jako odměnu za splněnou certifikaci nabízíme bonus 5 000 Kč za jednodušší a 10 000 Kč za složitější certifikace.

Dreamforce - zažijte Salesforce v USA

Enehano Solutions se specializuje na konzultace a implementaci CRM Salesforce. V roce 2019 bychom chtěli jako partner Salesforce opět vyrazit na největší IT konferenci - Dreamforce do San Francisco. Na konci června budou vybráni nejlepší Salesforce konzultanti, kteří pojedou na Dreamforce zcela zdarma. O zážitcích z Dreamforce 2018 píšeme v blogu novinek.

Skvělá parta lidí

Jsme sehraný tým a i proto si nás zákazníci vybírají pro svoje projekty. Alespoň jednou za dva měsíce se společně setkáváme na různých akcích. Rádi zajdeme na laser game, bowling nebo squash, ale taky se prostě jen sejdeme u našeho CEO a grilujeme 🙂

Vstup na JavaDays konferenci ZDARMA

Pro všechny Java/JEE developery máme připravené volné vstupenky na dvoudenní JavaDays konferenci v hodnotě: 8 500 Kč.

Kariérní růst

Jsme start-up, který rychle roste. Za rok a půl jsme z one-man-show vyrostli na 25 zaměstnanců. S tím samozřejmě souvisí i možnost kariérního růstu - díky velkému množství projektů se můžete rychle posunout na pozici business analytika nebo architekta. Vyznáváme lead-by-example a zbytek už je na Vás 😉

BMW Z4

Nejnovější benefit - pro všechny zaměstnance máme nový benefit - BMW Z4 na víkend. Stačí si jen zarezervovat termín a domluvit vyzvednutí. S novým vozem si můžete užít prodloužený víkend a udělat radost nejen sobě ale i svým blízkým.

Teambuilding na Havaji

Název Enehano znamená v havajštině spojení IT a businessu. A stejně jako chceme být #1 Salesforce partner v ČR, tak máme i jeden velký cíl - za 5 let od založení firmy chceme udělat celofiremní teambuilding na Havaji. Je před námi spoustu práce, ale věřím, že jako team to zvládneme - máme dobře našlápnuto.

Půjčení Tesla Modelu X

Do sbírky firemních benefitů společnosti Enehano Solutions přibyl nový kousek… Každý kvartál budeme vybírat konzultanta, který za daný kvartál udělal největší množství certifikací. A odměna je opravdu luxusní – zapůjčení vozu Tesla Model X na 24 hodin zdarma (vůz je dodán plně nabitý, ale je možné ho vrátit i s prázdnou baterií).

Celofiremní teambuilding na Havaji

Počet sekund do odjezdu na Havaj 🙂