info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Sales Force Automation

Enehano SolutionsSales Force Automation

Sales Force Automation - automatizace obchodních aktivit

Automatizace obchodních aktivit (Sales Force Automation = SFA) je součástí většiny CRM systémů. Obsahuje nástroje pro podporu obchodních procesů, jako jsou například správa kontaktů, historie komunikace se zákazníkem, prodejních aktivit a cílů nebo vyhodnocování úspěšnosti prodejních procesů.

 

SFA je šikovný pomocník, který vám pomůže uzavírat obchodní příležitosti rychleji, snadněji a efektivněji. Jednoduchým způsobem, bez nutnosti zdlouhavého psaní kódu, můžete automatizovat své obchodní i jiné podnikové aktivity. Nic vám neunikne – o svém podnikání máte přehled v reálném čase díky dashboardům, se kterými může kdokoliv vytvářet podrobné zprávy a přehledy.

 

Moderní technologie, které u zákazníků implementujeme i vám mohou usnadnit komunikaci s vašimi zákazníky pomocí propojení sociálních sítí přímo do informačního systému a zabezpečení komunikace na veškeré kanály z jednoho místa. Pokud i vy chcete posunout vaší firmu na vyšší úroveň, neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci!

Salesforce - #1 Sales Force Automation

Proměňte zájemce na platící zákazníky rychleji a efektivněji

Zařaďte vyšší výkon

44%

Vyšší produktivita obchodu

Se stejným množstvím zdrojů

37%

Vyšší výnosy

Díky cíleným kampaním oslovíte více zájemců

43%

Vyšší konverze

Zaměřte se na ty správné příležitosti

Jak vám můžeme pomoci?

Uchopte digitální technologie a propojte se s vašimi zákazníky na zcela nové (lepší) úrovni.

Obohaťte a zoptimalizujte výsledky segmentace Vašeho cílového publika díky prediktivnímu modelování v procesu kampaně.

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence, machine learning (strojové učení) nebo IoT. V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme v našem portfoliu řešení

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pomoci pokročilých IT znalostí.

Naši konzultanti pracují s know-how z řady projektů pro největší české společnosti. Zároveň každý konzultant v sobě spojuje business a IT znalosti.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naší odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.

Naše služby