info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

Marketingová automatizace

Enehano SolutionsMarketingová automatizace

Automatizace marketingových aktivit

Automatizace marketingu představuje pro vaši společnost příležitost jak lépe oslovit zákazníky napříč množstvím komunikačních kanálů (od emailu, přes navolávíní call centrem až po sociální sítě) nebo automatizovat opakující se, rutinní aktivity marketingu.

 

Moderní marketingové nástroje vám pomůžou identifikovat nejvýkonnější kampaně, odhalit potenciální zákazníky nebo jednoduše ušetřit spoustu času automatizací opakujících se aktivit, jako je např. odesílaní emailových marketingový kampaní. Jednotlivé aplikace vám pomohou snížit náklady na marketingové kampaně, zvýšit jejich úspěšnost nebo optimalizovat cílové skupiny.

 

Moderní technologie, které u zákazníků implementujeme i vám mohou usnadnit komunikaci s vašimi zákazníky pomocí propojení sociálních sítí přímo do informačního systému a zabezpečení komunikace na veškeré kanály z jednoho místa. Pokud i vy chcete posunout vaší firmu na vyšší úroveň, neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci!

Naše řešení pro marketingovou automatizaci

S Marketing Cloudem proměníte vaše data na výnosy

Omni-channel nástroj pro Váš marketing

Automatizace digitálního marketingu

Zařaďte vyšší výkon

26%

Nárůst marketingové ROI

Díky moderním technologiím

29%

Více zájemců

Díky cíleným kampaním oslovíte více zájemců

27%

Vyšší efektivity kampaní

Pomocí inteligentního marketingové nástroje

Jak vám můžeme pomoci?

Uchopte digitální technologie a propojte se s vašimi zákazníky na zcela nové (lepší) úrovni.

Automatizace obchodních aktivit s cílem zvýšit efektivitu a zisk vaší společnosti, snížit náklady nebo usnadnit život vašich obchodníků.

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence, machine learning (strojové učení) nebo IoT. V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme v našem portfoliu řešení.

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pomoci pokročilých IT znalostí.

Naši konzultanti pracují s know-how z řady projektů pro největší české společnosti. Zároveň každý konzultant v sobě spojuje business a IT znalosti.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naší odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.

Naše služby