Na sklenku vínka se Salesforce Women in Tech

Na sklenku vínka se Salesforce Women in Tech

Tato doba je pro všechny nějakým způsobem náročná. Většina z nás se v osobním životě musí přizpůsobit jinému rytmu, učíme se fungovat každý den po boku s partnerem, dětmi, rodiči, zkrátka s našimi nejbližšími. Učíme své děti a mě napadá, kolik času máme v této době my, ženy, samy na sebe a na své učení a růst.

Naproti tomu firmy a podnikatelé mění svůj byznys tak, aby mohli dále pracovat, neztráceli klienty a dokázali převrátit stávající styl fungování do online světa. A to nám otevírá nové možnosti, jak se posouvat.

Samozřejmě i skupina Women in Tech CZ pod záštitou Enehano SolutionBarcleys UK patří mezi mnoho organizací, které na situaci reagují a snaží se nabídnout další rozvoj pro ženy zajímající se o svět IT.

Počínaje 20.4.2020 v 17.30 se spustí online série eventů Na sklenku vína se Salesforce zaměřených na seznámení s technologií Salesforce.

A na co vše se můžeme těšit?

Jak už názvem napovídá, půjde především o neformální online eventy, které chtějí ženám nabídnout seznámení s různými tvářemi Salesforce z pohodlí domova.

První z nich nabídne ucelený obrázek o základních funkcích Salesforce, kterou vás provedou organizátorky SF Ladies (8týdenního workshopu administrátorský kurz a 8týdenního workshopu úvod do programování).

Tento event je vhodný pro kohokoliv, koho zajímá svět IT, zefektivnění své práce, pro ty, kteří plánují svůj den, dělají marketingové kampaně nebo používají tabulky a grafy. Velká změna se týká toho, že výjimečně se k ženám budou moci připojit i muži!

Následující eventy budou zaměřené na:

Na své si přijde opravdu každý, bude dost prostoru na dotazy i zapojení účastníků. K dispozici bude online aplikace Slido, v níž můžete pokládat otázky.

Představení proběhne pomocí příběhů žen, které se Salesforce každý den pracují.

Pokud vás myšlenka na představení Salesforce zaujala, pojďte se k nám připojit!

Přihlásit se můžete zde.

Těšíme se na vás u online přípitku.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku  či na LinkedIn , kde se dozvíte všechny novinky a neuteče vám žádný event.

Novinky a informace

Přímo do vaší emailové schránky

Prozkoumejte související články