Digital Transformation Summit

Digital Transformation Summit

Salesforce Basecamp Praha: Den inovace a inspirace!

Po dvouleté pauze se Salesforce opět chystá do Prahy a to s exkluzivní konferencí Basecamp, která je součástí evropské tour. Enehano Solutions je Platinum partner celé konference a chtěli bychom Vás na tuto akci co nejsrdečněji pozvat.

Zdá se, že to bude nejužitečnější konference letošního podzimu pro všechny, kdo se zajímají o inovace v oblastech digitálního marketingu, zákaznické péči a automatizaci v obchodě. Salesforce připravil den nabitý informacemi, vzděláváním a networkingem. Dozvíme se poznatky od vedení společnosti Salesforce a jiných společností o tom, jak podporovat inovace. Zjistíme, jak jiní uživatelé Salesforce, partneři a produktoví experti objevují zcela nový způsob propojení se zákazníky.

A samozřejmě Enehano Solutions jako Platinum partner konference představí, jak jeho zákazník Productboard využil Salesforce a IoT k větší angažovanosti obchodního týmu 🙂

Níže cituji z pozvánky Salesforce:

“V rámci této konference se můžete setkat s dalšími inovativními zákazníky, kteří zvolili Salesforce řešení, sdílet zkušenosti, vzájemně se inspirovat a také zjistit, jak Vám dále Salesforce může pomoci v dosahování lepších výsledků v klíčových oblastech.

Témata budou zaměřená na kompletní životní cyklus zákazníka s využitím CRM na platformě Salesforce. Provedeme Vás oblastí digitálního marketingu, obchodupersonalizovaného zákaznického servisu.

Co můžete očekávat:

  • Vyslechněte si Salesforce zákazníky, jejich prezentace a produktová dema.
  • Zjistěte, jak fungovat lépe se zcela novou Salesforce Customer Success Platformou.
  • Promluvte si s experty a prozkoumejte inovativní partnerská řešení v rámci Salesforce Partner Expo.
  • Poznejte nejnovější produkty z dílny Salesforce – včetně produktů zaměřených na umělou inteligenci, vzdělávání, eCommerce, kolaboraci a integraci.”

Agendu a více informací o konferenci naleznete na registrační stránce. Počet míst je omezen, účast je zdarma. Registrujte se nyní zde.

Kdy: úterý 16. října od 8:00 do 17:00

Kde: Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Novinky a informace

Přímo do vaší emailové schránky

Prozkoumejte související články