info@enehano.cz

+420 725 817 421

Top

IoT a Umělá inteligence

Enehano SolutionsIoT a Umělá inteligence

Moderní trendy - IoT a Umělá inteligence (AI)

Dnešním světem IT hýbou pojmy jako umělá inteligence (artificial intelligence), strojové učení (machine learning) nebo IoT (Internet of Things). V Enehanu vždy držíme krok s nejnovějšími technologiemi a proto pro každý z vyjmenovaných buzzwordů máme v našem portfoliu řešení.

 

Umělá inteligence a strojové učení – jde o propojené oblasti, kde využíváme potenciálu moderní infrastruktury (techniky) k řešení úkolů, které vyžadují určitou formu “inteligence”. Jedná se například o doporučení dalších produktů pro zákazníka nebo doporučení nejvhodnější / další akce pro obchodníka (NBA). Pomocí umělé inteligence a strojového učení můžete i vy získat lepší vhled do duše zákazníka a udělat vaše zaměstnance ještě produktivnější.

 

IoT – moderní technologie nám umožňují zapojit různá zařízení do sítě a propojit tak fyzický a digitální svět. Propojením fyzického světa se světem digitálním se tak otevírá množství příležitostí, jak poskytnout nové nebo vylepšit stávající zákaznické služby a produkty. Příkladem může být propojení vašeho produktu se zákaznickým systémem, kde v reálném čase můžete sledovat aktuální stav produktu a včasně reagovat na případné problémy.

 

Moderní technologie, které u zákazníků implementujeme i vám mohou usnadnit komunikaci s vašimi zákazníky pomocí propojení sociálních sítí přímo do informačního systému a zabezpečení komunikace na veškeré kanály z jednoho místa, nebo snížení nákladů pomocí automatizace obchodních aktivit. Pokud i vy chcete posunout vaší firmu na vyšší úroveň, neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci!

Salesforce - #1 aplikační platforma

Proměňte zájemce na platící zákazníky rychleji a efektivněji

S Marketing Cloudem proměníte vaše data na výnosy

Inteligentní zákaznická podpora zvýší loajalitu vašich zákazníků

Zařaďte vyšší výkon

75 miliard

Zapojených zařízení

do roku 2020

47%

Podniků už má strategii pro AI

Domluvte si konzultaci pokud jí chcete mít i vy!

38%

Zákazníků věří, že AI zlepší zákaznickou podpooru

Jak vám můžeme pomoci?

Uchopte digitální technologie a propojte se s vašimi zákazníky na zcela nové (lepší) úrovni.

Automatizace obchodních aktivit s cílem zvýšit efektivitu a zisk vaší společnosti, snížit náklady nebo usnadnit život vašich obchodníků.

Obohaťte a zoptimalizujte výsledky segmentace Vašeho cílového publika díky prediktivnímu modelování v procesu kampaně.

Funkce samoobslužných prvků reportů a dashboardů pomáhají každému vytvářet informativní a poutavé vizualizace bez pomoci pokročilých IT znalostí.

Naši konzultanti pracují s know-how z řady projektů pro největší české společnosti. Zároveň každý konzultant v sobě spojuje business a IT znalosti.

Potřebujete zdroje pro vaše projekty? Naší odborníci mají letité zkušenosti s obchodem, marketingem nebo zákaznickou podporou a pracovali pro finanční, telekomunikační nebo retailové společnosti.

Naše služby