Digital Transformation Summit

Digital Transformation Summit

Salesforce news: Einstein GPT = nová éra AI ve světě Salesforce

Einstein GPT je inovativní technologie umělé inteligence od společnosti Salesforce, která přináší auto-generovaný obsah přímo do platformy Salesforce CRM. Tato revoluční funkcionalita umožňuje uživatelům dotazy v přirozeném jazyce a generuje obsah na základě aktuálních dat o zákaznících. Představen na konferenci TrailblazerDX 2023, tento nový přírůstek do rodiny Salesforce AI slibuje přinést do naší pracovní rutiny další úroveň efektivity […]

Zeptali jsme se regionálního obchodního manažera ze Salesforce, jak on sám využívá Salesforce

Za slovem Salesforce si často vybavíme CRM, reporty nebo low code platformu. Málokdy si uvědomíme, že se jedná i o společnost. Michal Mravinač, Regional Sales Manager pro CEE v Salesforce, se s námi v rámci Digital Transformation Summitu podělil o zkušenosti v příspěvku „Jak v Salesforce sami používáme Salesforce”. Účastníky akce zajímalo, zda je možné využít tuto platformu pro B2C segment, jak velkou váhu u nich mají historická čísla při forecastingu nebo zda si i menší firma může Salesforce dovolit. Jak Michal na tyto a další otázky odpověděl? 

Jak pomáhá Salesforce řídit obchodní síť s 1600 obchodníky?

Naše pozvání na Digital Transformation Summit přijali Jan Hons, ředitel obchodu a Hana Stuchlíková, Sales Support Manager z ČSOB Stavební spořitelny. Zajímalo nás, proč se rozhodli pro implementaci Salesforce, jaké jsou jeho přínosy z pohledu obchodní sítě nebo jak probíhá školení lidí s širokou škálou dovedností.

Jak se v Carvagu i díky Salesforce podařilo udělat z nákupu ojetého auta příjemný zážitek? 

Carvago je unikátní startup, který si dal za úkol udělat z procesu koupě ojetého vozidla příjemný zážitek. Podařil se jim raketový start, ovšem při takové rychlosti růstu potřebujete sjednotit komunikaci, automatizovat, omezit lidské chyby nebo nastavit reporting a procesy. Jak jim pomohl Salesforce Service Cloud a Pardot? Byl komplexní projekt napříč firmou na čtyři měsíce úspěšně nasazen? Dá se zvládnout dostat změnové požadavky každý den do produkce? To všechno nám prozradil Filip Malík, Product and Project Leader. 

Slovenský Slovnaft inspiruje svým přístupem k digitalizaci celou skupinu MOL

Některé změny přicházejí velmi pozvolna. Potřebují svůj čas zrání. Jaké to je čekat 10 let na CRM řešení? Na třetím ročníku Digital Transformation Summitu jsme přivítali Ľuboše Dinku, obchodního ředitele ‍a Juraje Knapa, vedoucího oddělení zákaznického servisu, kteří k nám přijeli ze slovenského Slovnaftu. V rámci rozhovoru, který s nimi vedl Eduard Gers, Business Development Manager v Enehano Solutions, se otevřeně svěřili s tím, jak nahradili Excel novým CRM, poradili, jak úspěšně zvládnout adopci Salesforce platformy a zda se rozhodli pro standardní řešení nebo se přiklonili k úpravě systému na míru.

Jak na úspěšnou digitální transformaci a nasazení Salesforce ve velké společnosti?

Pozvání na druhý Digital Transformation Summit, který Enehano uspořádalo 13. května 2021, přijal Pavel Kottink, IT ředitel v ČSOB Stavební spořitelny (dříve ČMSS). V rozhovoru s Jirkou Machem prozradil, co všechno obnášela implementace nového CRM pro téměř 2000 uživatelů a jaké výzvy bylo potřeba zdolat v jednotlivých fázích zavádění.

Potenciál a úskalí využívání Salesforce pro B2B v MONETA Money Bank

Ačkoliv se řada firem rozhodla řešit automatizaci a digitalizaci svých procesů s příchodem pandemie, v MONETA Money Bank se do transformace pustili už před sedmi lety. Rozhodli se pro platformu Salesforce. Přečtěte si, jaké moduly využívají, co Petr Šrámek, SFE manažer, vnímá jako zásadní pro plné využívání funkcionalit nebo jak jim Salesforce My Trailhead pomohl v době homeofficů s onbordingem 50 nových bankéřů. Petra Šrámka vyzpovídal Petr Mudroch, Salesforce Business Architect z Enehano Solutions a protože se oba dobře znají (nejen) v rozhovoru si tykají.