T-Systems

„S kampaní Omnichannel spravujeme lepší vztahy s klienty a přesnější obsah nabídek.“

Picture of František Trachta

František Trachta

VEDOUCÍ OBCHODNÍ INTELIGENCE & BIGDATA

Implementace obchodních procesů T-Systems do Salesforce Sales Cloud

Projekt „Salesforce Evolution“ byl pro T-Systems strategickým krokem směrem k budoucímu růstu, přinášejícím modernizaci z dlouho implementovaného Siebel CRM na Salesforce. Ve spolupráci s Enehanem byly efektivně implementovány obchodní procesy.

Aktivní účast Enehano s obchodními analytiky přinesla kreativitu a pečlivost do projektu, posilující nejen technologickou stránku, ale i strategickou pozici T-Systems v oblasti obchodu a marketingu.

Rozsáhlé znalosti platformy

Identifikace problému

Jasnost a provedení

„S kampaní Omnichannel spravujeme lepší vztahy s klienty a přesnější obsah nabídek.“

Picture of František Trachta

František Trachta

VEDOUCÍ OBCHODNÍ INTELIGENCE & BIGDATA

Největší přínosy digitální transformace

Modernizace obchodních procesů

Implementace obchodních procesů T-Systems do Salesforce Sales Cloud zahrnovala pracovní toky od potenciálních zákazníků až po smlouvy a nabídky, posilující efektivitu a transparentnost.

Optimalizace využití Salesforce

Enehano přineslo znalosti a kvalitu do projektu, optimalizující využití Salesforce analýzy a dodávající osvědčené postupy pro maximální efektivitu.

Jasná identifikace problémů před řešením

Tým Enehano byl uznán za schopnost identifikovat problémy před jejich vznikem, což přispělo k rychlejšímu a efektivnějšímu řešení v rámci spolupráce se SCRUM týmem T-Systems.

Rozšířený pohled na řešení

Enehano přispělo k jasnosti projektu tím, že aktivně spolupracovalo s obchodními analytiky, převedlo jejich myšlenky do Salesforce kontextu a přineslo hodnotnou kreativitu a pečlivost do procesu.

O společnosti T-Systems

Sídlo společnosti je v Německu, a působí celosvětově jako součást Deutsche Telekom Group. Specializuje se na komplexní řešení v oblasti informačních technologií, telekomunikace, cloudových služeb a digitální transformace pro podniky různých odvětví. Své služby poskytuje jak velkým korporacím, tak malým a středním podnikům.

Sídlo

Frankfurt

Obor

Informační technologie

Počet zaměstnanců

28 000

Roční obrat

4 200 mil. €

Prozkoumejte další případové studie

Pojďte to s námi zkusit i vy!