Náš  příběh
65+ Salesforce expertů v ČR

Enehano tým, to je více než 65 odborníků, kteří mají více než 150 Salesforce certifikací.

100 % zaměření na Salesforce

Zaměřujeme se výhradně na dodávky projektů na platformě Salesforce. Díky tomu a velikosti našeho týmu máme i největší zkušenosti na českém trhu.

40+ dodaných implementací

Již jsme dodali více než 40 implementací. Našim zákazníkům zefektivňují práci a snižují náklady díky digitalizaci a automatizaci procesů.

Enehano v kostce

1.

Posláním Enehana je zefektivnit podnikání firem v oblasti marketingu, obchodu nebo zákaznické péče, a to hlavně díky implementaci a rozvoji platformy Salesforce. Dodáváme komplexní projekty pro velké firmy. Využíváme k tomu kombinaci našich business a IT dovedností. Odtud také vznikl název firmy Enehano.

2.

Mezi klienty Enehana patří největší společnosti v ČR, v čele s bankami, pojišťovnami nebo mobilními operátory. Pomáháme ale také menším a začínajícím firmám, které mají velké ambice vyrůst nebo expandovat do zahraničí.  

3.

Máme největší zkušený tým Salesforce specialistů v Praze, pracujeme ale i pro klienty v USA, Německu nebo na Slovensku. Našich více než 65 specialistů drží již přes 150 certifikátů.


Historie

v součtu má náš tým specialistů přes 600 let zkušeností s dodávkami CRM řešení
03/2016
Využitím technologie Salesforce pomáháme zlepšit business našim zákazníkům

Jiří Mach a Michal Peška se zamilovali do platformy a ekosystému Salesforce. V ČR tou dobou neexistuje jediný český partner Salesforce, který by kombinoval znalosti obchodních procesů velkých firem a dovednosti profesionálně dodat složitý SW projekt. Tehdy vnikla myšlenka Havajského názvu společnosti - ENEHANO je totiž kombinace dvou havajských slov s významem “business” a “technologie”.

2016
Implementace Campaign Managementu pro Equa bank

Krátce po založení společnosti jsme pro Equa bank naimplementovali Campaign Management včetně integrace na současné komunikační kanály. Za projekt jsme později získali ocenění “Projekt roku” od společnosti IBM.

06/2017
ČSOB ČR & SK

Na základě dobrého doporučení od Equa bank jsme začali pracovat pro ČSOB. Postupně nám svěřují větší zodpovědnosti, až jsme v roce 2019 převzali zodpovědnost za podporu celého jejich Campaign Managementu včetně její realtime marketing části.

07/2018
Zahajujeme největší Salesforce Lightning implementaci v ČR

ČSOB Pojišťovna nám svěřila implementaci Salesforce pro řízení distribuční sítě. Ve výběrovém řízení porážíme ostatní české, ale také  velké mezinárodní společnosti, včetně těch z velké čtyřky.

04/2019
Ocenění Salesforce

Stali jsme se Salesforce Gold partnerem a zároveň byli oceněni jako Salesforce Rising Star FY19

11/2018
Vyměňujeme SAP CRM za Salesforce

Německé T-systems si nás vybralo jako partnera, se kterým vyměníme jejich SAP CRM řešení za cloudové CRM Salesforce. Přibližně po roce je první etapa dokončena a začíná rollout řešení desítek poboček po světě.

12/2019
Největší zkušený Salesforce
tým v Praze

Jako partnera pro automatizaci marketingu, servisu nebo obchodu si nás vybraly: Zonky (disruptor v oblasti P2P půjček), Kiwi.com (celosvětový prodejce letenek), Carvago.com (evropská platforma pro nákup ojetých vozů) a firmy jako BONTON FILM, Bageterie Boulevard, DPD, Flowmon Networks, nebo německé T-Systems. Díky tomu se nám podařilo vyrůst na tým čítající 50 konzultantů

2022
Teambuilding na Havajských ostrovech

Při založení společnosti zakladatelé stanovili ambiciozní cíl, stát se do 5ti let jedničkou na českém trhu. Jako motivaci jsme si stanovili odměnu ve formě celofiremního teambuildingu na Havajských ostrovech.

Získaná ocenění

Rising Star 2019 – v roce 2019 naše výsledky oceněnila společnost Salesforce. Pyšníme se oceněním Rising Star FY’19.

Jsme jediným lokálním partnerem Salesforce v ČR, zaměřujícím se na velké projekty, který má status Salesforce Gold Consulting Partner.

Salesforce B2C partner roku 2019 - po uzavření a vyhodnocení předešlého roku, jsme se v roce 2020 stali Salesforce B2C partnerem FY19.

Management tým

Jiří Mach
FOUNDER & CEO                                        

„10 let zkušeností jako business konzultant v marketingu a obchodu, 15 let zkušeností v oboru SW vývoje, 10 let zkušeností s digitální transformací velkým firem, absolvent MFF UK v oboru SW inženýrství."

Michal Peška
FOUNDER & SALES DIRECTOR

„20 let zkušeností v oboru dodávek SW řešení na míru pro banky, pojišťovny, telekomunikační operátory a další velké firmy v ČR, absolvent ČVUT v oboru SW inženýrství."

Milan Bodlák
CTO                

„Solution Architect s 6ti Salesforce certifikacemi a přesahem do oblastí: Integrace, Campaign management, DWH a Business Intelligence. Zkušenosti získal především na projektech ve Vodafone, NN, ČSOB, ČMSS".

Zuzana Maderová
SENIOR VP OF BUSINESS DEVELOPMENT & EXPANSION

„Pomáhá dravým firmám vyrůst a škálovat jejich podnikání. Do její kompetence patří i naše zahraniční aktivity a oddělení marketingu. Zuzka je velmi známou osobností na startupové scéně a aktivní v ženských komunitách, např. Woman in Tech."

Jaroslav Havrda
ENTERPRISE SALES DIRECTOR           

„Jarda již 20 let pomáhá velkým firmám transformovat jejich podnikání.V Enehanu zodpovídá za úspěchy našich největších zákazníků."  

Podporujeme

Salesforce Women in Tech

Pomáháme ženám dostat se do oblasti Salesforce a vzděláváme je. Již první kurz absolvovalo 20 žen, které se naučily především administraci v Salesforce.

VŠE

Ročně se účastníme několika přednášek na VŠE a ČVUT, kde sdílíme naše praktické zkušenosti z oblastí marketingu, obchodu a zákaznické péče.

Neziskovky

Dobrý anděl, Paraple, AB Help.

Připoj se k nám

Staň se součástí našeho týmu

Připravte se na další kapitolu své kariéry.

Nemůžete najít svou vysněnou práci?

Napište nám, vždy hledáme talentované lidi.

Markéta Hauserová
Talent Manager

„V Enehanu najde své místo každý, kdo chce pracovat se špičkovými technologiemi, je mu blízký svět inovativní cloudové platformy Salesforce a těší se na cestu ambiciózním startupem. Mým posláním je, abych naše kandidáty provedla cestou pro budoucí spolupráci a navázala kontakty s těmi, kdo se k Enehanu připojí v budoucnu.“

Přidej se k nám!